Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Dizel - Opel Astra 1.6 Cdti 136 Ps Test Sürüşü - Sürüş İzlenimi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ozan onu değerlendirmelik kadar süremedim ki :( Fırsat bulunca bir daha gidebilirim

Bugün bende Opel servise gittim,gitmişken bir test yapayım dedim,babamdaki Focus'tan indikten sonra direksiyonu bana göre çok kötü Astra'nın. Modu var mı diye bende sordum yokmuş. 160-170 km hızlara çıktım direksiyonda boşluk var gibiydi. Test aracı 8000 km'deydi. Düşük hızlarda da direksiyon istediğim gibi direkt ve çevik değildi.

Oğuz Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Başkası dese bu kadar uzatmazdım. Ama Yalına güveniyorum. Park etmeyi beceremicek biri değil.

bencede arkadasina güven bu tabloya bakarsak focus astradan genis...kesinlikle zannetmiyorum..komsuda astra var ikimizin araci geçenlerde yan yana denk geldi astra bariz şekilde geniş ve heybetli duruyor..golfte genis olabilir belki ama astra kesinlikle genis focustan..denk gelirse yine foto çekeceğim..mesela focus 2 ile 3 ude yan yana gordum ben 2 daha genis tabiki ama astra bariz şekilde focustan heybetli ve geniş duruyor...benim gördüğüm o .teknik verilerden cok tecrubulere bakarak soyluyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bencede arkadasina güven bu tabloya bakarsak focus astradan genis...kesinlikle zannetmiyorum..komsuda astra var ikimizin araci geçenlerde yan yana denk geldi astra bariz şekilde geniş ve heybetli duruyor..golfte genis olabilir belki ama astra kesinlikle genis focustan..denk gelirse yine foto çekeceğim..mesela focus 2 ile 3 ude yan yana gordum ben 2 daha genis tabiki ama astra bariz şekilde focustan heybetli ve geniş duruyor...benim gördüğüm o .teknik verilerden cok tecrubulere bakarak soyluyorum

Yahu bir şeyi ölçmeden yani gözle bakarak geniş deyip tekniğe bakmam diyenlere şaşıyorum :D ayrıca gülüyorum :zha:

Bu tecrübe değil ki sadece bir gözlem. Yani 50 kere bakmaya gerek yok 1 kere göster herkes yorum yapar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bir şeyi ölçmeden yani gözle bakarak geniş deyip tekniğe bakmam diyenlere şaşıyorum :D ayrıca gülüyorum :zha:

Bu tecrübe değil ki sadece bir gözlem. Yani 50 kere bakmaya gerek yok 1 kere göster herkes yorum yapar

yakup kardes ikisine de binerek tecrübede ettim ama yan yana iki arac bariz fark ediyor...mesela focus 2.5 ilede 3 u yan yana koysak bariz 2.5un heybetli ve genis durdugunu görürüz.teknik verilerde de 2.5 daha iyi..kuzende 2008 leon var focus2.5 ile yan yana cekerdik 2.5 heybetli dururdu..ama focus 3 leon la ayni büyüklükte duruyor hemen hemen..astrayida cektik yan yana leon ile bayagi bi heybetli duruyor leona göre...ama focus 3 öyle durmuyor yan yana
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup kardes ikisine de binerek tecrübede ettim ama yan yana iki arac bariz fark ediyor...mesela focus 2.5 ilede 3 u yan yana koysak bariz 2.5un heybetli ve genis durdugunu görürüz.teknik verilerde de 2.5 daha iyi..kuzende 2008 leon var focus2.5 ile yan yana cekerdik 2.5 heybetli dururdu..ama focus 3 leon la ayni büyüklükte duruyor hemen hemen..astrayida cektik yan yana leon ile bayagi bi heybetli duruyor leona göre...ama focus 3 öyle durmuyor yan yana

Duruyor veya durmuyor dedim mi ben ? Niye tekrar açıklıyorsunuz ki, ben işin orasından bahsetmedim :D

Sizin zevkiniz ile alakalı birşey de demedim. Bol heybetli günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, geçin bu dalgaları hocam. Yıl 2015 oldu hala...  :D

Bakmak ile görmek arasındaki farkı da mı biz söyleyeceğiz ?

nasıl laflar söyleyim biraz yardımcı ol kardeş biz geriden geliyoruz biraz...hem baktım hem gördüm..birazda evdeki astra focus kiyaslamalarina bakayım biraz önce derginin birinde arka genislik astra daha fazla mm yazıyordu teknik veri olarak zaman bulunca diğer dergilerede bi bakayim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.