Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

09.12.2016 - 22:55 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Çift yol bilgisayarı ve Dijital hız bizim göstergelerede gelse çok güzel olacak. Rus forumlarını didik didik ettim ama maalesef yapan yok. 

09.12.2016 - 22:38 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Degisikligi yaptim.

IMG_20161209_213452.jpg

IMG_20161209_213424.jpg

IMG_20161209_214651.jpg

benim aracım focus 3 2013 model style model. Aracımın göstergesini geniş ekran ile değiştirdim fakat araç bilgisayarı 2 yok sadece 1 var onda da değişiklik yapılabiliyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31.01.2017 - 14:24 tarihinde, Fatih Aldemir yazdı:

Usta elm config ile baglandım. Otomatik kilit aktif etmeye çalıştım. Gerekli yerleri seçip yazdır dedim, kapı kilitlerinden ses geldi.ama olmadı. 20170131_125937.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

ilk böyle denedim,sonra autolicking yazan diğer kutucuğa da tik koyup denedim. ikisi de olmadı. başka bi işlem yapmam lazım mıydı?

Dün Antalya'dan bir arkadaş elm ile foccus programı kullanarak aktif hale getirdi sıkıntısız çalışıyor 7km hızda otomatik kilitliyor çocuk kilidini aktif hale getirmeye çalıştık hata verdi olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Yücel Yaman yazdı:

benim aracım focus 3 2013 model style model. Aracımın göstergesini geniş ekran ile değiştirdim fakat araç bilgisayarı 2 yok sadece 1 var onda da değişiklik yapılabiliyormu?

İkinci yol bilgisayarı makyajlılarda geliyor. Yazılımla ilgili, bizim elm'ler ile bu tarz değişiklik yapılamıyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31.01.2017 - 11:12 tarihinde, Yahya Akman yazdı:

Elmconfig miydi oyle bir program calisiyordu sanirim abi. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?

Yahya ben ankaradayım yokuş desteğini aktif hale getirmek istiyorum yardım edermisin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Kapıları kitledikten sonra dıt dıt kısa korna sesini nasıl açarız :D bilen var mıdır? Youtube'da focus videolarında görüyorum.

Açılmıyor. Arama yaparsanız detayları var. :) 

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Bilgi ekleme.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.