Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Ekranın fonunu nasıl değiştiğinizin detayını yazarmisiniz. Hayırlı olsun bu arada :)

Sagol Yahya kardes... elm327 kablosu ve focccus programinin yardimi ile ekran fonunu siyah yaptim... focccus programinda  central config #172 Touchscreen bizde normalde 04  isaretli yani MFD... bunu 8 yada 9 yapacaksin  8 navigasyon olmayanlar icin 9 navigasyonlular icin... bende suan bi sorun cikmadi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sagol Yahya kardes... elm327 kablosu ve focccus programinin yardimi ile ekran fonunu siyah yaptim... focccus programinda  central config #172 Touchscreen bizde normalde 04  isaretli yani MFD... bunu 8 yada 9 yapacaksin  8 navigasyon olmayanlar icin 9 navigasyonlular icin... bende suan bi sorun cikmadi...

Belkide sapıtan yakıt ortalaması. Siz kullandıkça anlaşılir sanırım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih U. yazdı:

Güle güle kullan demeyi unutmuşum :)

Sen orda uzak ellerde tek başına güzel işler başarıyorsun, bravo...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sapitan birseyler olursa burdan yazarim... ben otomatik park ve park sensörü sesi sorunu cikabilir diye bekledim fakat gayet iyi calisiliyor... ortalama yakit degerinide biraz bekleyip görecegiz:) 

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Eyvah eyvah üstad nası bir zehir verdin :D şimdi herkes uğraşacak. Ee güzel olmuş işte :D helal olsun. Tebrikler güzel olmuş güle güle kullan...

Sagol Teoman kardes.. Sizin bana verdiginiz zehirler bana bunlari yaptiriyor...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4'lü ekranı değiştirdim. @Murat Kavuk ve @Gürkan Çakıroğlu abilerime Şahsuvardan Savaş ustaya çok teşekkürler. Ha birde yağmur sensörü ve karartmalı dikiz aynasını aktif ettik :D

WhatsApp Video 2017-03-03 at 19.39.32.mp4

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4'lü ekranı değiştirdim. [mention=1840]Murat Kavuk[/mention] ve [mention=6927]Gürkan Çakıroğlu[/mention] abilerime Şahsuvardan Savaş ustaya çok teşekkürler. Ha birde yağmur sensörü ve karartmalı dikiz aynasını aktif ettik [emoji3]

Hayırlı olsun abi. Yokki bi savaş ustamız işimizi halletsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

4'lü ekranı değiştirdim. @Murat Kavuk ve @Gürkan Çakıroğlu abilerime Şahsuvardan Savaş ustaya çok teşekkürler. Ha birde yağmur sensörü ve karartmalı dikiz aynasını aktif ettik :D

Ekran süper olmuş :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Ömür abiye yapmıştım,tamam böyle kullanırım demişti, sonra eski haline çevirmiştik. Kendisi hatırlıyodur sanırım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.