Jump to content

Akif Kama

Member
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Normal

1 Follower

About Akif Kama

 • Age 43
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 43
 • Location:
  Antalya
 • Car:
  2011 Focus TDCI Style
 • Job:
  Grafik Tasarım
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Resimleri bekliyoruz. Memleketime selam söyle. --8 dakika sonra eklendi-- teo bu malzemeyi buldum kaplayayım mı arabayı? Pahalı ama yaaa
 2. ben geçen hafta söktüm, sökene kadar bir sorun yoktu. farklı bir uygulama deniyorum. neden yapıyor acaba.
 3. Eyvallah Osman'ım. Çok Teşekkür Ederim. --3 dakika sonra eklendi-- Hımm. O zaman şöyle yapalım. Ne zaman dersen ben geleyim sana. Cumartesi akşama doğru olur. Pazar günü her saat olur. fark etmez.
 4. aliexpress kargo izlemeye güvenme. Ben uçağın 15 gündür havada olduğunu görüyorum bir baktım, postacı gelmiş. belli olmuyor. eli kulağındadır gelir bu günlerde..
 5. Hay gözünü seveyim kardeşim. Hafta sonu benim için 1 - 2 saat ayırabilir misin?
 6. Antalya'da yardımcı olabilecek var mı? Bu işlemleri yapan elinde ELM 327 olan Focusdaş var mı?
 7. Selam Doğan. Nasılsın?

  Bir ricam olacak. ELM 327 cihazı alcım ama swichli değil. Modifiyeli. Swich aldım ama uğraşmaya da zamanım yok. Antalya'da forum üyesi özellik aktif eden cihazı olan, bildiğin arkadaş var mı? yada cihazı bana gönderecek işim bitince geri gönderebileceğim yardımsever arkadaş var mı? :):):) 

 8. bir çok defa denedim. --2 dakika sonra eklendi-- şimdi araştırmalarım sonucu öğrendim. swich yapmam gerekiyor. malzemeleri şimdi alıp akşam yaparım yarın tekrar deneyeceğim. 1x SMTS (Alt Mini Toggle Switch) - Çift 3A ON Minyatür geçiş Anahtarı ile iş halledeceğim.
 9. Bende aşağıdaki bu hatayı alıyorum. Donanımı yeniden kurdum. Programları yeniden başlattım olmadı hep aynı bu hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
 10. Yok öyle bir derdim yok. Çünkü kullandığım malzeme re remove özelliğine sahip. Yani sökünce alttaki tutkalı da beraber getiriyor. Çim malları sorunlu tavsiye etmem.
 11. Rica ederim, ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Modülü nereden aldın.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.