Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Alparslan Özaslan yazdı:

bu göstergeyi küçük ekranlarda da ayarlayabilirmiyiz

Bu cümleden kastınız 4'lü menüler ise onu yapamazsınız. O sadece geniş ekran ile var olan bir özellik. 4'lü menülerin değişimide Ozan'ın dediği gibi sanırım MCA göstergelerde mevcut sadece.

Onun dışında yokuş kalkış,lastik basınç v.s gibi şeyler için göstergenin önemi yok her ikisinde de yapılabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Modifiye işlemi basit, resimde görülen beyaz kablolar üzerinde yapılacak sıkıntı yok. Benim anlamadığım bu elm nasıl bir elm. Kablosuz mu? Uzaktan çekmeniz mümkün mü?

Hatta Japon parçaları kullanılmış, belki bizimkilerden daha kaliteli bile çıkabilir :)

Sarp D. Uygur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kablolu. Modifiye işi hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Bunun adı op-com. Ben elm dedim ama yanlış olabilir :) Bu modifiyeli elm ile forda yapılan müdahelelerin benzeri bu aletle opelde yapılıyor.

8fa8413f459c13b1a6a1b1d6d71d8437.jpgc21f1d753b9254dc15f1b017729ffae8.jpg

33827abec6515b6b208ce1ef866bdc9c.jpg

Fatih Aldemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Bir C-Max kullanıcısı olarak katıldım aranıza. Kendi modifiye ettiğim FT232 çipli ELM kabloyu kullanarak Forscan ile hem HS hemde MS modda bağlanıp izleme ve hata silme yapabiliryorum. Bu gün hill holder açmak istetim. Ancak Focccus ile Read BCM dediğim zaman %93' kadar ilerliyor ve "VBF checksum error" hatası alıyorum, ekranda Normal Mode yazısı çıkıyor. 2014 Trend C-Max için hill holder açan yada BCM'den herhangi bir özelliği ayarlayabilmiş arkadaş var mı acaba? Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Guray G. tarafından düzenlendi
model belirtme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, cengiz bayram yazdı:

İzmirde biz bir ka

Cengiz model farketmez '14 de olur.

4 dakika önce, Guray G. yazdı:

2 defa denedim, ikisinde de aynı hatayı aldım. Kontak açıkken yaptım denemeleri. Siz focccus yazılımının hangi versiyonunu kullandınız c-max'e yükleme yaparken?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Foccus okuma yaparken sona doğru hata verince torpidonun oradaki sigorta kutusundan röle çekip bırakma sesleri geldi 2 denememde de. O yüzden korktum açıkçası. Ne dersiniz bu durum karşısında? Kontak kapalı mı yapılmalı bu işler yoksa?

Guray G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.