Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Konunun tamamını okudum. Verilen linklere de baktım. Ayrıca ebay, aliexpress araştırdım ama paypal istemeyen kredi kartı ile alabileceğim güvenilir satıcıdan bir ürün bulamadım. Yakın zamanda ürün alanlar özel mesaj vs ile de olsa aldıkları ürünün linkini paylaşabilirse sevinirim.

Sahibinden.com da 29.90 Tl ye almıştım ben 3-4 ay öncesi memnunum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

Ozel servise mesaj attim gelen cevap bu

Kalıcı hasar görmüş yada uygulama sonrası o şekilde arıza vermiş bir örnek göstersinler.

İlk mesajda yazdığım gibi yazdıkları durum uygulama sırasında olabilir ama geri dönüşü basit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Ziya Kokarağaç yazdı:

Konunun tamamını okudum. Verilen linklere de baktım. Ayrıca ebay, aliexpress araştırdım ama paypal istemeyen kredi kartı ile alabileceğim güvenilir satıcıdan bir ürün bulamadım. Yakın zamanda ürün alanlar özel mesaj vs ile de olsa aldıkları ürünün linkini paylaşabilirse sevinirim.

http://www.ebay.com/itm/272026924589

Paylap Türkiyeye sunucularını getirmeyi kabul etmiş

1-2 aya kalmaz faaliyetlerine tekrar başlayacakmış.

--1 dakika sonra eklendi--
27.08.2016 - 13:25 tarihinde, veysel yavuz yazdı:

Merhaba arkadaşlar bende aranıza 2012 focus 3 style plus ile katıldım. Araçta ilk işim direksiyon kılıfını deri kaplamak oldu biraz uğraştırdı ama gerçek deri ile yaptığım için direksiyondaki plastik hissinden kurtuldum. Önceki aracımda yokuş kalkış desteği vardı burada konuyu görünce bende yapmak istedim ama elektronik işler beni korkutuyor doğrusu :) İstanbul Avrupa yakasında bu işlemi yapan bir yer bilen varmıdır acaba, paylaşırlarsa minnettar olurum. 

istanbul da yardımcı olabilirim.

Gündüz Çağlayandayım

Akşam Bağcılar.

Ergün YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

http://www.ebay.com/itm/272026924589

Paylap Türkiyeye sunucularını getirmeyi kabul etmiş

1-2 aya kalmaz faaliyetlerine tekrar başlayacakmış

Konu dışında olacak ama Paypal getireceği sistemle Türkiye'de ki kullanıcılar yurt dışından alışveriş yapamayacaklar. Sadece yurt içi ve yurt dışındakiler Türkiye'den alışveriş yapabilecekmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Muharrem B. yazdı:

Konu dışında olacak ama Paypal getireceği sistemle Türkiye'de ki kullanıcılar yurt dışından alışveriş yapamayacaklar. Sadece yurt içi ve yurt dışındakiler Türkiye'den alışveriş yapabilecekmiş.

valla ozaman Paypay Türkiye ye geri geliyor demek yanlış olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Kalıcı hasar görmüş yada uygulama sonrası o şekilde arıza vermiş bir örnek göstersinler.

İlk mesajda yazdığım gibi yazdıkları durum uygulama sırasında olabilir ama geri dönüşü basit.

Benim araba kalıcı olarak 240'a limitlendiydi ya onu da ekle ilk iletiye istersen, 260'tıysa sorun yok da 1.6 ecoboost çipli halde 240'ı geçer diye tahmin ediyorum. Tabi benimki dizel olduğundan hiç bir sorun teşkil etmedi, ki yazılımlı dizellerin de oraya gelebileceğinden pek emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhaba,

14 style focus için hill hold ve otomatik kilidi deneyeceğim inşallah. Baktım bir kaç arkadaş bu model için başarılı olmuş. Başarılı olamayanları da okudum, tırsmadım değil hani :wacko:.

Aklıma şu geldi, araçları servise götürdüğümüzde (yetkili servisleri kastediyorum), filtre değişimi için bile gitsek arabaya OBD2 bağlıyorlar. Bu bağlantılarda arabaya ECU yazılımı koruyan bir yazılım vs atıyorlar gibime geliyor. O yüzden bazı arkadaşlar saçma arızalar alabilir diye düşünüyorum.  Komplo teorisi olabilir ama bu forumda da Ford ilgililerinin olduğuna adım gibi eminim..

Rus hackerlar da bunu farkettikçe sürüm güncelliyor olabilirler.. bitmek bilmeyen bir yarış gibi..:yazyaz:

Tamer S. tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Tamer S. yazdı:

Herkese merhaba,

14 style focus için hill hold ve otomatik kilidi deneyeceğim inşallah. Baktım bir kaç arkadaş bu model için başarılı olmuş. Başarılı olamayanları da okudum, tırsmadım değil hani :wacko:.

Aklıma şu geldi, araçları servise götürdüğümüzde (yetkili servisleri kastediyorum), filtre değişimi için bile gitsek arabaya OBD2 bağlıyorlar. Bu bağlantılarda arabaya ECU yazılımı koruyan bir yazılım vs atıyorlar gibime geliyor. O yüzden bazı arkadaşlar saçma arızalar alabilir diye düşünüyorum.  Komplo teorisi olabilir ama bu forumda da Ford ilgililerinin olduğuna adım gibi eminim..

Rus hackerlar da bunu farkettikçe sürüm güncelliyor olabilirler.. bitmek bilmeyen bir yarış gibi..:yazyaz:

Öyle bir şey yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.