Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Öncelikle neden wifi . İyi bir şey alacaksanız kablolu ve ftdi çipli bir elm almanız paranızı çöpe atmamak adına doğru tercih olacaktır. Ebay, Aliexpreste bolca mevcut. Önceki sayfalarda verildi linkler bakabilirsiniz

Wifi yi bilgisayar ile uğraşmadan cep tel ile arıza ışığı yandığında sebebini öğrenip söndürmek için düşündüm. Googlen arattığımda 30 tl den 200 tl ye kadar bolca mevcut gördüm. Türkçe olması tercihim. Bu sebeble siz ne kullanıyorsanız onu alıyım diye yazmıştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Herkese merhaba 2012 c-max trend aracıma Gürkan hocamın tavsiyesi üzerine yokuş kalkış ve lastik basınç sensörlerini aktif hale getirmek istiyorum. İzmirde bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mıdır? Nasıl yapabiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Özer Aksu said:

@Onur Şengül konu birleştirildi . Mevcut konu başlığı altından devam edebilirsiniz. Konu açmadan önce uygun başlığı bulmaya özen gösteriniz.

Forumda yeniyim.Dikkatli olurum.Bilgi için teşekkür ederim.

İzmirde lastik basınç sensörü ve yokuş kalkış desteğini aktif hale getirmek için yardımcı olabilcek var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Onur Şengül said:

Forumda yeniyim.Dikkatli olurum.Bilgi için teşekkür ederim.

İzmirde lastik basınç sensörü ve yokuş kalkış desteğini aktif hale getirmek için yardımcı olabilcek var mıdır?

Elm yanımda olmadığı için yapamadık maalesef. 

Ama İzmir ekibinden müsait olan arkadaşlardan yardım gelecektir.

@Sarp D. Uygur @Muzaffer ASLA

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Elm yanımda olmadığı için yapamadık maalesef. 

Ama İzmir ekibinden müsait olan arkadaşlardan yardım gelecektir.

@Sarp D. Uygur @Muzaffer ASLA

@Gürkan Çakıroğlu abimin desteği ile @Sarp D. Uygur ve @Muzaffer ASLA abilerimin yardımlarını rica ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Onur Şengül said:

@Gürkan Çakıroğlu abimin desteği ile @Sarp D. Uygur ve @Muzaffer ASLA abilerimin yardımlarını rica ediyorum :)

Senin desteğin sakat :) Hem öyle her yeni üyenin ilk mesajı elm olunca es geçiyoruz huyumuz kurusun! :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pazar günü bir arkadaşın focusuna değişiklik yaptık. CC'yi, hız limitlemeyi, otomatik kapı kilidini, yokuş kalkışı, lastik basıncı aynı anda aktive ettik. Bir anda bu kadar özellik ekleyince, arabayı upgrade etmiş gibi oldu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Özer Aksu said:

Persembe veya cuma izmirde olacağım musait olduğunuz vakit hallederiz . 

O zaman sizden geldiğiniz zaman haber bekliyorum.gün içerisinde çalıştığım için zor olur ancak mesai bitimi uygun olursanız eğer görüşebiliriz:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On Tuesday, July 05, 2016 at 22:30, Yasin Taşcı said:

Renoda araba neydi hocam gizli özellik açma varmıydı fluencemiz varda:)

Renault da arabam 2012 Extreme Edition 1.5DCİ ydi. Bildiğim kadarıyla gizli özelliği yoktu. 

Standart olarak Abs Klima 4 airbag bluetooth vs vardı. 

On Wednesday, July 06, 2016 at 10:07, Kerem Bozdoğan said:

Aldığınız aracın model yılı nedir? Makyajlı kasa (2014, 2015, 2016) ise zaten aracınızda yokuş kalkış desteği aktiftir. Ayarlardan kapatılmış ise menüdeki ayardan yeniden aktif edebilirsiniz, kablo ile müdahale gerekmez.

Aracım 2012 model Trend X paket. Ayarları biraz karıştırdım ama bulamadım

20160702_183114.jpg

On Tuesday, July 05, 2016 at 18:46, Ergün YILDIZ said:

istanbul Bağcılar- Bahçelievler- Güneşli bölgesinde iseniz yardımcı olabilirim.

maksimum 10 dk sürüyor.

Kadıköy-Ataşehir bölgesindeyim. Ancak irtibata geçebilirsek gelebilirim iş durumuma göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Zafer Mengü said:

Aracım 2012 model Trend X paket. Ayarları biraz karıştırdım ama bulamadım

2012 trendx ise zaten ayarlarda olmaz. kablo ile bağlantı kurup aktif etmeniz gerekir. nasıl yapılacağı konunun ilk mesajında anlatılmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 05.07.2016 at 18:46, Ergün YILDIZ said:

istanbul Bağcılar- Bahçelievler- Güneşli bölgesinde iseniz yardımcı olabilirim.

maksimum 10 dk sürüyor.

Kadıköy-Ataşehir bölgesindeyim. Ancak irtibata geçebilirsek gelebilirim iş durumuma göre

5 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

2012 trendx ise zaten ayarlarda olmaz. kablo ile bağlantı kurup aktif etmeniz gerekir. nasıl yapılacağı konunun ilk mesajında anlatılmış.

Focus'a geçmeye karar verdiğimde titanyum x düşüncem vardı ama her zamanki gibi evdeki hesap çarşıya uymadı :) Ama yine de Trend X de geçiş için iyi bir seçim oldu :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu akşam @Sarp D. Uygur abim ile birlikte trend c-max aracımda yokuş kalkış desteğini ve lastik basınç sensörünü aktif hale getirdik.Kendisinin ilgisinden dolayı teşekkür ederim :)  test ettik ve sorunsuz çalışıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.