Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Maa

Maalesef dediğim bu sorunla ilgili birşey yazmıyor. Zaten daha önce de okumuştum ancak tekrar tekrar okudum belki kaçmıştır diye yok. 

Demek ki bu sorunu bilen ve çözebilen yok haliyle.

ilk mesajdan:

Bu linkten aracınızdaki varsayılan değerleri ve alternatiflerini görebilirsiniz:

http://ford.xtlt.ru/ab/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erol hocam aldiginiz hatayi kopyalayip annen google aratirsaniz yurtdisi siteler o hatayla karsilasanlar olmus incelerseniz belki cevap bulabilirsiniz  http://www.fordownersclub.com/forums/topic/53001-footwell-lights-mk3/page-3 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk mesajdan:

Bu linkten aracınızdaki varsayılan değerleri ve alternatiflerini görebilirsiniz:

http://ford.xtlt.ru/ab/

Teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım ordan indirdim ve yükledm focccus tan ama write dediğimde yine aynı uyarıyı verdi yüzde 1 de. Galiba yeni versiyonun çıkmasını bekleyeceğim.

Erol hocam aldiginiz hatayi kopyalayip annen google aratirsaniz yurtdisi siteler o hatayla karsilasanlar olmus incelerseniz belki cevap bulabilirsiniz  http://www.fordownersclub.com/forums/topic/53001-footwell-lights-mk3/page-3 

Evet hocam ben de aratmıştım birkaç sitede var ama dediğiniz gibi yabancı forumlarda. Oradan anladığım kadarıyla focccus programının yeni versiyonu gerekliymiş. 

Daha önceden bahsettiğim sebepten kaynaklı galiba yani aracımın 2014 model olmasından olabilir. Zaten pek 2014 model araçlarda bu programın çalıştığını duymadım. Bi de yıl sonu çıkışlı bi araç.Yani üretim tarihi de yeni. Dolayısıyla programla uyuşmuyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba Elm kablosuyla dediklerinizi yapmaya çalıştım.  Ana araç ekranı tamamen gitti.  Elktrik gelmiyor.  Sorun ne olabilir. Kumanda bile calismiyor. Araç çalışmıyor.  Sadece teyp çalışıyor. Yardımcı olabilir misin 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutlaka bir şeyi eksik yapmışsınızdır. Ben yaparken de başıma böyle bir şey gelmişti sanırım. ABS menüsünden intialize ecu yu unutmuştum. Ondan sonra araba bi tepki vermemişti. Bazen de read to bcm veya write to bcm kısmında da hata olabiliyor. %100 e ulaşmıyor. Birkaç defa denemek gerekebiliyor.

Ya da hiçbir şey işe yaramazsa kutup başlarını sökmeyi deneyebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler.  Sorunu xml orjinal dosyayı yükleyerek hallettim. Şuan bütün fonksiyonlar çalışıyor. Hillholder-otm.kapi kilitleme-lastik basınç ölçer.  Ozan sana  ayrıca teşekkür ederim. Hakan ilgin için sana da teşekkür ederim.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler.  Sorunu xml orjinal dosyayı yükleyerek hallettim. Şuan bütün fonksiyonlar çalışıyor. Hillholder-otm.kapi kilitleme-lastik basınç ölçer.  Ozan sana  ayrıca teşekkür ederim. Hakan ilgin için sana da teşekkür ederim.  

hocam çok geçmiş olsun... ancak o aracın "pofff" ettiği andaki his nasıl? Feci dimi :smiley2k:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhabalar 2012 c max trend im var hill holder aktif etme konusunda Aydın ve civarında bana yardımcı olacak arkadaşım var mı konuyla ilgiliyim fakat uygulama kısmında malesef ? şimdiden teşekkürler herkese!

Sesimi duyan varmıııııııııı? :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhabalar 2012 c max trend im var hill holder aktif etme konusunda Aydın ve civarında bana yardımcı olacak arkadaşım var mı konuyla ilgiliyim fakat uygulama kısmında malesef ? şimdiden teşekkürler herkese!

hocam zor değil  aslında elm kablonun driverlarını  yüklendin mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.