Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ozan bey lastik basınc ayarlamak için araca bağlandım ama benim aracın lastik ebadı 215-50-17 yi bulamdım seçenkelerde..yanlış mı yapıyorum..

Pardon #71 de varmış seçenek ama zaten seçil idi..ne yapmak gerekir aktif etmek için ?

Sizin araç titanyum, lastik basınç zaten aktif olması gerekir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son dönem makyajsız hariç birinde yok diye biliyorum.

O zaman birinci sayfadan alıntı yapalım :)

"4) Lastik basınç uyarı sistemi.

Not: bu özellik tam olarak nasıl çalışıyor çözemedik, ancak çalışma prensibi abs sensörünü kullanarak tekerlekler arasında hız farkı varmı diye bakmak.

#101 Tire pressure monitoring system seçeneğini 44- Deflation Detection System değerine getirin, kaydettikten sonra yukarıdaki ABS menusunden Initialize ECU butonuna tıklayın. Son olarak ayarlardan var olan basıncı kaydetmeniz gerekiyor."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tüm değerler read bcm dediğimde aktif olarak gelmişti ama ben yineledim fakat yine de hiç bir uyarı yok..Menü+ayarlara girdiğimde sadece Sürcü destek  ve çekiş kontrol sçenekleri var ..yani lastik basınc sistemi ile alkalı hiç bir ayar görünmüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son dönem makyajsızlar hariç hiç birinde yok diye biliyorum.

Yanlış, cmaxlerde (titanium) ESP üzerinden çalışan sistem var. Levent beyin aracında da var ETISe göre ama göstermiyormuş. ECOmode da görünmüyormuş.

tüm değerler read bcm dediğimde aktif olarak gelmişti ama ben yineledim fakat yine de hiç bir uyarı yok..Menü+ayarlara girdiğimde sadece Sürcü destek  ve çekiş kontrol sçenekleri var ..yani lastik basınc sistemi ile alkalı hiç bir ayar görünmüyor..

101 44 olmalı sizde ne vardı ilk okuduğunuzda? değiştirip write yaptınız mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış, cmaxlerde (titanium) ESP üzerinden çalışan sistem var. Levent beyin aracında da var ETISe göre ama göstermiyormuş. ECOmode da görünmüyormuş.

Onu bilmiyorum focus da yoktu ama değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı degerleri write yaptım. .g antepteki servis hiç bir şeyi yükleniyor ve yeni parça takmıyor. .gösterge takın diyorum yok diyorlar. .alarm diyorum yok diyorlar. .Yazılım güncelleyin diyorum yok diyorlar. .anlamadım bir servis bu kadar kuralci olur mu...yani araç menüsünde yok erişte var olan çok özellik var...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı degerleri write yaptım. .g antepteki servis hiç bir şeyi yükleniyor ve yeni parça takmıyor. .gösterge takın diyorum yok diyorlar. .alarm diyorum yok diyorlar. .Yazılım güncelleyin diyorum yok diyorlar. .anlamadım bir servis bu kadar kuralci olur mu...yani araç menüsünde yok erişte var olan çok özellik var...

forda şikayet edin araçta sorun var. gösterge takmamak, acil olmayan güncellemeleri yapmamak tamam ama lastik basınç, eco mode aracınızın standart özelliği. Ford kayıtlarıda bunları gösteriyor zaten, düzeltmek zorundalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forda şikayet edin araçta sorun var. gösterge takmamak, acil olmayan güncellemeleri yapmamak tamam ama lastik basınç, eco mode aracınızın standart özelliği. Ford kayıtlarıda bunları gösteriyor zaten, düzeltmek zorundalar.

Üstelik para verilip garantiyi uzattım. ..daha 4 ayı var bitmesine...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Buton pasif 999999 bu sayidan daha buyuk sayilar girdim yine aktif olmadi 64310 ve yakin rakamlar giriyorum buton pasif degil

Okduğu değer 1000den büyükse yazmaz zaten. O yüzden 1-2 km yol yapın düzgün okursa deneyin dedim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.