Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

İlhan Yalçın arkadaşımız yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.Kabloyu pc yi tanıyor sırada araçta denemek kaldı. Birşey merak ettim ben şu an aracımda yol bilgisayarımı açtığımda hali hazırda ayarlar kısmında çekiş kontrol ve lastik basınç ayarı başlıkları var. Hatta lastik basınç ayarlaya tıkladığımda tuşa basılı tutun diyor işlemi yapıyorum ve ekranda lastik basıncınız kaydedildi yazıyor. aracım trend. Şaşırdım açıkçası bu özellik herkeste böyle mi yani trend araç sahiplerinde. Böyle yazıyor ama özellik pasif mi acaba ?

Aracınız 2014 model, 2014 modellerin bir kısmı bu özelliğe sahip 2015'lerde zaten var, devlet baba şart koştu.

Çekiş kontrol sistemi zaten tüm c-max'ler de var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki aynı yıl içerisinde senenin başında veya sonunda üretilen aynı model yıllı araçlarda bu farklılık olabilir mi ? lastik basınç uyarı özelliği yani bu zorunluluktan sonra eklenmiş olabilir fabrika çıkışlı.

Neden sorguladığınızı anlamadım ama neden olmasın ? Farklılık her zaman olabilir. Siz dediğimi anlamadınız sanırım; TR diyorki kardeşim arabalarında bu bu olacak başka türlü satamazsın belirli bir müddet veriliyor. Otosan veya farklı firma o vakit gelene kadar istediği zaman bu donanıma sahip aracı getirmeye başlıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kataloglarda olmamasına şaşırmıştım. Yani alırken yok diyo biliyordum trend modellerde. Çünkü satış danışmanları da titanyumu anlatırlarken işte trendden farkı yokuş kalkış ve lastik basınç uyarı diye söylemişlerdi.

Araca bağladım read from bcm ye bastım yüzde 1 oldu sonra " cant enter security into ecu" hatası aldım. Karşılaşan var mı bu durumla..

Erol A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kataloglarda olmamasına şaşırmıştım. Yani alırken yok diyo biliyordum trend modellerde. Çünkü satış danışmanları da titanyumu anlatırlarken işte trendden farkı yokuş kalkış ve lastik basınç uyarı diye söylemişlerdi.

Araca bağladım read from bcm ye bastım yüzde 1 oldu sonra " cant enter security into ecu" hatası aldım. Karşılaşan var mı bu durumla..

tekrar deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dtc okuyun mesela. Kabloyu modifiye ettiyseniz sorun orada olabilir etmediyseniz bozuk olabilir veya hiç karşılaşmamış olsamda focccus aracınızla iletişim kuramıyor olabilir.

Peki onu deneyim sırada. Kabloyu modifiye etmedim. Yokuş kalkış için bu gerekli değil herhalde.

İşte sorun hep iletişimde sorunlar hep bundan çıkıyor zaten :)

Bu arada focccus programındayken araç yol bilgisayarında normal mod yazısı çıkıyor. Normal bi durum mu yazayım dedim.

Ya da yine bu foccus programındayken yapabileceğim birşey yok mu diğer sekmelerden falan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.