Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Onu yaptım ama her çalıştırdığımda en başa dönüyorum

onu yapınca sağ alttaki mls yazan km ye dönüyor mu peki?

bu sorun en baştan konuştuğumuz, ilk ayar yaparken (cihaz takılırken ki) ortaya çıkan sorun mu

hayır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında biraz garip ayarlardan değiştirince sıfırlanmaması lazım. Bozuk olabilir.

Bende ondan şüpheleniyorum

aslında yanlış sormuşum, toplam km yazıyor menude o km ye dönüyormu yoksa mls olarak mı kalıyor?

O da km ye dönüyor ayar yaptıktan sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ondan şüpheleniyorum

O da km ye dönüyor ayar yaptıktan sonra...

ilginç benim bildiğim kadarıyla dönmemesi lazım. zaten o ayarında sıfırlanmaması lazım. bence önce bi serviste bilgisayarla ayarlatmayı deneyin, olmazsa geri gönderirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginç benim bildiğim kadarıyla dönmemesi lazım. zaten o ayarında sıfırlanmaması lazım. bence önce bi serviste bilgisayarla ayarlatmayı deneyin, olmazsa geri gönderirsiniz.

Yarın bakayım ona

Ben yanlış anladım galiba km 0 olmuyor mls değeri km ye dönüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın bakayım ona

Ben yanlış anladım galiba km 0 olmuyor mls değeri km ye dönüyor

yok zaten o şekilde olması lazım. benim hatırladığım aydın abide mil gösterge var yani hızı gösteren yeride mil gösteriyor, o bu ayarları yaptığında yol bilgisayarı verileri km olarak değişiyordu ancak toplam mil olarak devam ediyordu, daha sonra serviste bilgisayara bağlanıp km olarak ayarlanınca hepsi km olarak düzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.