Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Ozan kardeşim bende diyorumki acaba gidip bu özel servise mevcut 1000 km yi girdirip tanımlatayımmı bu göstergeyi. İleride bir sorun çıkartırmı bana yetkili servis. kusura bakmayın ilk kez kalkıştığım bi iş o yüzden böyle pimpirikliyim :)

nasıl bi sorun onu soruyorum? servis zaten anlamaz kmnin olması gerekenden 1000 km daha düşük olduğunu. ben taktığımda 2400dü ayarlattığımda 17000

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hani şu olabilir belki çıkardığım göstergenin kodu ile taktığım göstergenin kodları farklı olur bilemiyorum sonuçta servis gıcıklık yapacaksa bir yolunu bulur muhakkak. dikkatimi çeken şu oldu çıkan eski gösterge 2010 üretimi iken taktığım geniş ekranlı gösterge 2013 üretimiydi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hani şu olabilir belki çıkardığım göstergenin kodu ile taktığım göstergenin kodları farklı olur bilemiyorum sonuçta servis gıcıklık yapacaksa bir yolunu bulur muhakkak. dikkatimi çeken şu oldu çıkan eski gösterge 2010 üretimi iken taktığım geniş ekranlı gösterge 2013 üretimiydi..

Km yüzünden hiçbirşey olmaz. Ama sonuçta taktıınız gösterge fabrika çıkışı değil ve garanti dışı. Bu gösterge sebebiyle başka bir problem olursa veya ona bağlayabilirlrse o da garanti dışı.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşlem tamam :) Çorum Evlüce Otomotiv sağolsun işlemimde bana çok yardımcı oldu. Hasan Usta ilk defa değiştireceğini belirtti ama sanki yıllardır gösterge takıyormuş gibi sorunsuz bitirdi. Öncelikle gösterge montajını yaptı sonra güncelleme için bilgisayara bağlantı yaptı orda gösterge ekranı hatalarını ortadan kaldırdı son olarak km sayacını yükseltti işlemi bitirdi 80 tl ödeme yaptım ama değdi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde kendi çektiklerime bakıyorum kesinlikle her servis bir değil bunu öğrendim..

dostlar şunu sormak istiyorum acaba bu yeni göstergenin ortalama yakıt bölümü takriben kaç km'den sonra kendini kalibre eder? adaha 20 km yapmadım ama 10.3 leri gördüm 1.0 ecoboost araçta ortalama yakıt tüketimini. dğer verilerin hiçbirinde sorun yok sadece bu durum dikkatimi çekti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde kendi çektiklerime bakıyorum kesinlikle her servis bir değil bunu öğrendim..

dostlar şunu sormak istiyorum acaba bu yeni göstergenin ortalama yakıt bölümü takriben kaç km'den sonra kendini kalibre eder? adaha 20 km yapmadım ama 10.3 leri gördüm 1.0 ecoboost araçta ortalama yakıt tüketimini. dğer verilerin hiçbirinde sorun yok sadece bu durum dikkatimi çekti.

Benim de basta oyle olmustu... hemen duzeldi sonra..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

takriben kaç km sonra kendi değerlerini buldu peki? ben 7.7 bile görmüyordum 1.0 aracımla..

10 km bile surmedi.. hatta ben sikinti olmadigini da dusunuyorum cunku olagandan yuksek gorundugunde sehir ici dur kalk yogun biryerdi, sonra normal degerlere indi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıfırlayıp deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.