Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Ben montaj ve km ayarını serviste yaptırdım, para vermedim. Ama kodlama dedikleri bir işlem var, aracın şase no.suna yeni cihaz kodunun girilmesi gerekiyor ki, ilerde yanlış program vs atılmasın. Bunun için para da teklif ettim ama kabul görmedi. Kurallar gereği mümkün değilmiş. Düşünüce mantıklı buldum, bizim için de daha iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben montaj ve km ayarını serviste yaptırdım, para vermedim. Ama kodlama dedikleri bir işlem var, aracın şase no.suna yeni cihaz kodunun girilmesi gerekiyor ki, ilerde yanlış program vs atılmasın. Bunun için para da teklif ettim ama kabul görmedi. Kurallar gereği mümkün değilmiş. Düşünüce mantıklı buldum, bizim için de daha iyi.

kurallar geregi derken
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kurallar geregi derken

Dışarıdan alınan garantisiz bir parçayı tanıtmak kurallara aykırı diyor. Hatta montajını da yapmak zorunda değiller, iyi niyet ile yapıyorlar. Malum, aracın garanti süreci işlemeye devam ediyor ve siz araca garantisiz bir parça takıyorsunuz. Ancak aracın tüm garanti süreci şasi no.su üzerinden takip ediliyor. Dolayısıyla bu işlem, garanti işleyişini karmaşıklaştırıyor. Eğer takılan parça mesela GEM modülünü bozarsa, benim servisi suçlayabilme hakkım doğarmış ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben montaj ve km ayarını serviste yaptırdım, para vermedim. Ama kodlama dedikleri bir işlem var, aracın şase no.suna yeni cihaz kodunun girilmesi gerekiyor ki, ilerde yanlış program vs atılmasın. Bunun için para da teklif ettim ama kabul görmedi. Kurallar gereği mümkün değilmiş. Düşünüce mantıklı buldum, bizim için de daha iyi.Serlam 

Selam Murat hangi serviste yaptırdın benim servis 150 TL istedi. Aslında bu hafta sonu ELM327 kablomu modifiye edeceğim kendimde yapabilirim ama güncelleme işi göstergeye de ayrıca yapılıyorsa. Dediğin gibi aracın şasesine ilişkilendirilmeli.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam Murat hangi serviste yaptırdın benim servis 150 TL istedi. Aslında bu hafta sonu ELM327 kablomu modifiye edeceğim kendimde yapabilirim ama güncelleme işi göstergeye de ayrıca yapılıyorsa. Dediğin gibi aracın şasesine ilişkilendirilmeli.  

Moduller birbirinden bağımsız güncelleniyor, ancak gösterge güncellenirken klasik türk mantığı ile ileri ileri denilerek güncelleme yapılırsa araca tanımlı olan modul için yazılım atılmış oluyor ve modul çalışmaz duruma geliyor, tabi doğru yazılımı tekrar atana kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Muşluoğluna gidiyorum. Yıllardır gittiğim servis olduğu için, bu tür küçük işlerde yardımcı oluyorlar. Sizden para isterler mi bilemiyorum.

Moduller birbirinden bağımsız güncelleniyor, ancak gösterge güncellenirken klasik türk mantığı ile ileri ileri denilerek güncelleme yapılırsa araca tanımlı olan modul için yazılım atılmış oluyor ve modul çalışmaz duruma geliyor, tabi doğru yazılımı tekrar atana kadar.

Modülün arkasında parça no, software no vs bilgileri yazıyor. Ne olur ne olmaz diye ben o bilgileri arabanın kitapçığının arkasına yazdım. Yanlış bir şey yaparlarsa, doğrusunu bulması kolay olsun diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli olanlar için gösterge ne zaman ulaşır elinize ve fiyatı dizeller gibi mi olacak birde bütün lambaların led olduğu stop lambası var mı varsa fiyatı nedir selamlar.

1 hafta 10 gune kadar bu konuyla ilgili bilgilendiririm fakat cok fark olcagini zannetmiyorum dizellerle arasinda . Araciniz HB mi sedan mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geniş ekranlı gösterge aldım sizden. Bütün lambaların led olduğu stop soruyarum. Arabam  HB. 

Titanyumların çıkma kolçakları uyar mı?

http://www.fordyedekleri.com/categories/yeni-focus-3.html adresteki gri olanı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geniş ekranlı gösterge aldım sizden. Bütün lambaların led olduğu stop soruyarum. Arabam HB.

http://www.fordyedekleri.com/categories/yeni-focus-3.html adresteki gri olanı düşünüyorum.

Visteon marka olarak stop mevcut tanesinin 250 tl fiyati var kdv dahil olarak . Visteon uretici firmadir logosuz orjinal olarak gecer . O konuda cok bir bilgim yok fakat el freni prensipleride biraz farkli calisiyor onuda dikkate almaniz gerekir .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geniş ekranlı gösterge aldım sizden. Bütün lambaların led olduğu stop soruyarum. Arabam  HB. 

Bunlar avrupa ürünü değil dikkat edin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.