Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford, Avrupa İçin 1 Milyonuncu Focus'u Üretti

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Başlıkta da belirtildiği gibi son jenerasyon (MK-3) focus avrupa için 1 milyondan fazla üretilmiş durumda.

• Ford, her 90 saniye'de Avrupa için Focus üretiyor.
  • 1,000,000. Focus'u merak edenler var mı ? Şeker Kırmızısı HB 1.0 EcoBoost oldu.
  • Ford, Avrupa için Focusları Almanya'nın Saarlouis şehrinde ve Rusya'nın St. Petersburg şehrinde üretiyor.
  • Ford, ilk jenerasyon Focus'un üretimine başladığı 1998 yılından beri  6.9 milyon orta boy araç sattı. Dünya çapında ise bu rakam 12 milyon. Son jenerasyon ise 2010 yılında satışa başlamıştır.
  • Ford Focus bu yılın ilk yarısında 2012'de olduğu gibi Dünya'da kendi sınıfı içerisinde en çok satan model olmaya devam etti ()

Diğer Ford haberleri için burayı sürekli kontrol etmeyi unutmayınız :)

Ny_Ford_FocusCandyRed.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya çapında,pazar payı gittikçe yükseliyor.Yeni teknolojileri araçlara entegre etmesi ve pazarlama stratejisi,en büyük etken bence.Tabi (one ford)olayınıda yabana atmamak gerekir.her kesim tarafından,beğenilmese bile.Birde opsiyonları donanıma ekleyip azaltsalar daha iyi olur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

lazerlerin kontrol yaptığı bir yerde adanadaki arkadaşın bagaj kapısı nasıl öyle eğri montaj yapılıp satılabiliyor, hayret.

arabamıza ellettiririz de abi insanlar benim kadar titiz değilse sorun. kapı fitilleri değişirken, kapı söküldü, zemin sert kauçuk kaplama, birde fitillerin çıktığı mukavvayı koymuşlar ben gelene kadar iş başlamış. usta da çok iyidir aslında. baktım mukavvanın üzerindeki kalın zımba tellerinin üstüne gelmiş kapı, uyardım başka mukavva koydurdum. telin geldiği yere mini rütuş yaptım. yapmasam ne olur hiç birşey ama bizimkide kıllık ya işte. kendimiz kusurlu olsak amenna ama karşıdakiler arabamıza zarar verince benim hey heyler geliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.