Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

adam kaç kere yazmış özel yapım diye siz hala sıfırını soruyosunuz cık cık cık

Bende özel yaptırdım.

Aradım Ford'u, dedim ki, bak benim arabama 1,6 115 hp dizel motor koy. Torku en az 270 nm olsun dedim. Rengi beyaz olsun, arka camları siyah olsun dedim. Bagaj kapağı düğmeye basınca kendisi açılsın dedim. Ön farlarında led olsun ama içi beyaz olsun dedim. Kapı içlerinde ledler olsun dedim, kırmamışlar tavana da yapmışlar. :D Beni uğraştırmasın, kendi kendine park yapsın dedim. Sağolsunlar hiç birisini es geçmeden yapmışlar. Özel yaptırdım sayılmaz ama rica minnet, araya tanıdıkları falan koyarak bişeyler eklettim işte :D :D :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 3 ler neyse de focus 2 lerin 3 kasa dizel style'lar ile başa baş gitmesinin (kimi zaman daha da önde) nedenlerinden birini buldum sanırım: Aracımın arkasında hayvanımsı bir şekilde focus yazmasına rağmen ''yeni fiesta mı abi bu''diyen bi dünya cahil adamla karşılaştım.Daha vahim olanı ise ''hayır bu focus ''dediğimde aldığım cevaplardı:''yok abi focusların arka tarafı kesik oluyor '' vatandaşın kafasındaki focus,  2 kasayla başlayıp bitmiş başka focus yok :kızgın:  :kızgın:

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"SÜRÜCÜ UYANDIRMA" var mıydı?

sürücü uyandırma dediği sanırım sürücü takip sistemi ..ama bu ilandaki arabada yok o özellik çünkü ekran eski ekrandan .tekno paket olması lazım bu özelliğin olması için bu araçta da tekno paket yok görünüyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 3 ler neyse de focus 2 lerin 3 kasa dizel style'lar ile başa baş gitmesinin (kimi zaman daha da önde) nedenlerinden birini buldum sanırım: Aracımın arkasında hayvanımsı bir şekilde focus yazmasına rağmen ''yeni fiesta mı abi bu''diyen bi dünya cahil adamla karşılaştım.Daha vahim olanı ise ''hayır bu focus ''dediğimde aldığım cevaplardı:''yok abi focusların arka tarafı kesik oluyor '' vatandaşın kafasındaki focus,  2 kasayla başlayıp bitmiş başka focus yok :kızgın:  :kızgın:

Aynı sorunla bende muzdaribim :D cahil vatandaşa anlatamıyorsun da :D focus yazıyor abi görmüor musun diyorum :D onu sen yazmışsındır diyor :D kaputu açıp motora kafasını sürtesim geldi yemin ederim :D bizim bacanakta da var fiesta bunun aynısı diyor hala :D ara bacanağı gelsin dedim maçası yemedi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı sorunla bende muzdaribim :D cahil vatandaşa anlatamıyorsun da :D focus yazıyor abi görmüor musun diyorum :D onu sen yazmışsındır diyor :D kaputu açıp motora kafasını sürtesim geldi yemin ederim :D bizim bacanakta da var fiesta bunun aynısı diyor hala :D ara bacanağı gelsin dedim maçası yemedi :D

kaputu açsan yine inanmaz motoru da sen koymuşsundur der :kıhkıh:

Hal böyle olunca uyanık focus 2 sahipleri de yeni focus bu diyerek avlıyorlar milleti...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Baya başarılı bence. M Paket, ekranlı, Bi-Xenon'lu. Ama arkadaki M Badge orjinal değil sanırsam, ön böbreklerdeki renklerdirmeyi ben beğenmiyorum, spoiler siya olmalıydı, iç döşemede açık renk bu arabadan sonra bir daha alacağımı zannetmiyorum, mümkünse kırmızı ya da siyah.

M paket olmasına rağmen comfort kategorisini seçmesi ve somut olarak tespit edemediğim ancak beni kıllandırıan bir şeyler var sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik,

Ne donanımda olduğu, neresinin orjinal olduğu mesele değil. Arka spoiler rengi ve ön böbreklerdeki renklendirmenin de fena durmadığını düşünüyorum. (Spoiler renginin siyah olmasını sevmiyorum.)

Kısa ve öz olarak ta şu an 140 bin liram olsa ve 3 serisine bakıyor olsam aramış ve pazarlığı muhtemelen bitirmiştim. Beğendim!!!!! :D :D :D:yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

M Pakette direksiyon yuvarlak; bu araba ya m paket değil ya da özellikle direksiyonu standart almış; comfort da paket çeşidi; donanımlarda şimdi premium ve techno plus diye çeşitlendirdiler; comfort ve technology paketler kalktı.

148 Bin buna verene kadar dolu bir sıfır 320i ED alınabiliyor; motor 1.6 ama 170 Bg ve torku da 250 Nm; şehir içi biraz yakıyor ama donanımdan kurtarıp, line paketler falan seçilebiliyor ( sportline baz donanım 129 Bine geliyor ) ki vergi avantajı da cabası. Tabi " bunu alan adam vergiye bakmaz " argümanına diyecek bir şeyim yok, ben kendi kese hesabımdan bakıyorum ^_^

Ha! her modeli aşk; o ayrı...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.