Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

var diyince aklıma geldi kaputun hemen altındakide intercooler sanırım? biz öyle tahmin etmiştik en azından :D 3-4 tane radyatör var arabada :D

Aynen minicik intercooler vardır. TCİ da iş görür ama CRDİ 140 ta sıcak havalarda yetersiz kaldığı için yük altında (yüklü sürekli dur kalklar rampalar yada bolu dağı gibi tempolu tırmanışlar) yetersizliğini belirgin şekilde hissettiriyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Rafet NAS

www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-ilkotonur-dan-az-hasarli-ford-focus-iii-1.6-tdci-titanium-x-pkt-136685265/detay

Bu araba sizin arabanız mı, sadece sağ farın kırık olması sanki sizin arabaymış gibi düşündürdü beni. 

Tampon alınıp, kaput falan hafiften yerine otutturulmuş olabilr diye tahmin ettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Rafet NAS

www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-ilkotonur-dan-az-hasarli-ford-focus-iii-1.6-tdci-titanium-x-pkt-136685265/detay

Bu araba sizin arabanız mı, sadece sağ farın kırık olması sanki sizin arabaymış gibi düşündürdü beni. 

Tampon alınıp, kaput falan hafiften yerine otutturulmuş olabilr diye tahmin ettim. 

Tam ekmeklik focus aslında. ama para ve zaman yok uğraşacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabada hasar falan yok. Toplayip bineceksin.

Ama 4 bine falan toplanmaz. O farin tekine bin tl isterler.

Kaput, airbagler ve gogus falan toplam 10 bini bulur bence.

37 bine alip 47 bine mal ettikten sonra dusunurdum yani. Ve bu arabada pert kaydi olacak. Kasko yapilamayacak vs...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uşağım bu araba tit-x bi-xenon var çiftini 1000'e bulursan öp başına koy.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.