Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet güzel abi yeterli gelir zaten :)

Peki bu nasıl? en son 11.300e bırakıyor adam :) Çiziği var biraz. Boyanacak. Km de orijinal. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-muayenden-yeni-gecti-lpg-islendi.2015-yilana-kadar-gecerlidir-110050009/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence fiyat olrak uygun kilometre desen 50000 binde x paket arabasına güveniyor arkadaş bence kacırılmaz ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@O. Fatih Yurter,

Ben kaçırdım bazı şeyleri galiba. Sizin Focus'a noldu.

Hatta geçen çok temiz bir Focus 2 Collection gördüm. İçindeki sen misin acaba diye arkadan bastım ama değildin. :D 

Araba hakkındaki yorumuma gelince 2,0 motor. Sen akşamları gezmeye kendine ait bir araba arıyorsan bunu alma :) 

Ben senin yerinde olsam ve sadece kendim bineceksem eğer (ben her ne kadar Peugeot'un bir çok modelini sevmesem de) 106 Quiksilver tercih edebilirdim.

Ayrıca Clio, Corsa çok zor bir ihtimal de olsa Tipo gibi seçeneklerde yok değil. 

Bir de ben senin bu arabayı tam olarak niye istediğini, ne amaçla istediğini tam olarak anlamadığım için Mondeo ya gerek yok diye düşünüyorum. Öyle "Çayboyunda iki tur atayım" olayına pek gelmez o. Koskoca Mondeo yahu :D 

Mesela ben şunu beğendim gibi oldu :D 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sikintisiz-clio-119342174/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@O. Fatih Yurter,

Ben kaçırdım bazı şeyleri galiba. Sizin Focus'a noldu.

Hatta geçen çok temiz bir Focus 2 Collection gördüm. İçindeki sen misin acaba diye arkadan bastım ama değildin. :D 

Araba hakkındaki yorumuma gelince 2,0 motor. Sen akşamları gezmeye kendine ait bir araba arıyorsan bunu alma :) 

Ben senin yerinde olsam ve sadece kendim bineceksem eğer (ben her ne kadar Peugeot'un bir çok modelini sevmesem de) 106 Quiksilver tercih edebilirdim.

Ayrıca Clio, Corsa çok zor bir ihtimal de olsa Tipo gibi seçeneklerde yok değil. 

Bir de ben senin bu arabayı tam olarak niye istediğini, ne amaçla istediğini tam olarak anlamadığım için Mondeo ya gerek yok diye düşünüyorum. Öyle "Çayboyunda iki tur atayım" olayına pek gelmez o. Koskoca Mondeo yahu :D 

Mesela ben şunu beğendim gibi oldu :D 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sikintisiz-clio-119342174/detay

Abi sattık focusu baya oldu. Biliyorsun babam doğuda biz kaldık burda. Öyle ailecek binebileceğimiz bişey bakıyorum. Clio,polo olabilir bana uyarda babama az önce söyledim onlar ufak kalır mondeo marea falan bak sen diyor :) 

Mondeo hem donanımlı sunrooflu fln hem güçlü. Şehir içi 10-11 litre lpg tüketir. Çok değil, yakıt 2. planda. 

Linkini attığım mondeonun kmsi yüksek değil kaportasıda düzgün duruyor yorgun durmuyor araç. Fiyatıda uygun geldi. 

Hala bakınıyorum neden kimse beğenmiyor bu mondeoları :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.