Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hangi düğmeye üzerinden basıyorsunuz ki?

Ben sadece cd tak çıkar kımında temas ediyorum onun dışında herşey direksiyonda zaten.

Yanılıyor muyum?

Ama ford power düğmesinin yeri konusunda haklısınız tamamen kusurlu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Al sana bir çirkinlik abidesi

- Tüm parmak izlerini gösteren parlak yüzey

- Ortada sifona mı basacağız dedirten kocaman bir düğme

- Yanlarda birbirine benzeyen ve kolayca karışacak bir sürü küçük düğme

Neymiş Sony'miş

Kalsın istemem (bu konuda yalnız ve tekim muhtemelen, ama samimiyim)

Yok yok tek değilsin merak etme.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

O bölüme bastırmanız yeterli :)

Evet benimde denediğim ilk şey o oldu zaten. :) Sanki birşey varmış gibi geldi denedim ama açılmadı. Zorlamakta istemedim açıkçası. Acaba sert mi biraz? Yoksa bende yok mu o özellik... ??? Araç 2013 Grand C-Max Titanium X

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet benimde denediğim ilk şey o oldu zaten. :) Sanki birşey varmış gibi geldi denedim ama açılmadı. Zorlamakta istemedim açıkçası. Acaba sert mi biraz? Yoksa bende yok mu o özellik... ??? Araç 2013 Grand C-Max Titanium X

Bilemiyorum. :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012de var diye hatırlıyorum ancak gerçekten gördümdemi hatırlıyorum yoksa kullanım klavuzunu okuyunca hayalmi gördüm emin olamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Konuyu hortlatalım...

Bu bölümü parmağınız girdiği bölümden tutup aşağı doğru çekin... kendiliğinden gelecektir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max sync sisteminde radyo kontrol edilemiyor mu yahu? Arkadas aldi da, sadece harici aygit ve telefon var. Radyo yok..

Radyo ve klima yok evet. Kullanım klavuzu ektedir.

SYNC_Kolay_Kullanim_kilavuzu (2).pdf

SYNC_Kolay_Kullanim_kilavuzu (2).pdf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Why Mr.Anderson why? dememek elde degil.. hadi klima neyse de neden radyo yok ki?

Burada konuşmuştuk, bilemiyorum aslında biraz basit soru, radyo frekanslarını ezbere bilmek yerine kaydedip tuşlamak daha kolay olsa gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk başta çokta gerekli gormuyordum bu snyc.i ama bence radyo neyse de -frekans ezberlemek ten dolayi- klima çok gerekli! Buğu çöz diyorsun saniyeler içinde bütün camlar aciliyor; özellikle disarisi soğuk içeride 4-5 kişiyle seyehat ederken camlarin bugulandiginda klma kontrol tuslarini aramaktansa!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.