Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup o foyolar böyle zel diil gibi sanki.Hem niye hecesimi kırıyosun kardeşim,şurada hizmet yapmaya çalışıyoz.... :D :D

Ahanda fotolar:

Ekrana dikkatinizi çekerim...Yüksek çözünülürlüklü ve daha koyu bir renkte...ekran lacivert burada...eski c-max ve focus3 ekrnları ise mavi renkli....İlk yapacağım bu ekranı ve sony yi takmak olacak....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-Max ya kesinlikle Yeni C-Max FIII ten daha çekici :D

Beğeni meselesi.Ben MPV tarzı arabaları pek sevmem....Zaten C-Maxin arkası da hiç hoşuma gitmiyor,kambur gibi...Eski C-Maxlerin arkası daha iyiydi sanki...Ayrıca o cam tavan yazın delikli tül tarzı perdeyide çekseniz yle yakıyorki başınızı şapka takmak zorunda kalıyorsunuz,bir de çok sıcak oluyor içi....Ayrıca parçalı deri döşeme yok,o kadar farkettiriyorki o deri olayı...İçi bej olduğu içinde kısa sürede sizi kirli koltuklar ve lekelerle uğraşma işi bekliyor...Ama önden çok ama çok yakışıklı,hatta Focus 3 den daha yakışıklı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O öyle olmuyor işte :D Anlarsın zamanı geldiğinde :kıhkıh: Ben artık tiesto bile dinleyemiyorum arabada <_<

Ben onun rahatı için yapıyorum ama.. :naughty::D Ayakkabı parasına arabaya şampuan alırım ne gerek var.Lüks(temiz) arabaya binsin.. :dont:

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben onun rahatı için yapıyorum ama.. :D :D Ayakkabı parasına arabaya şampuan alırım ne gerek var.Lüks(temiz) arabaya binsin.. :kıhkıh:

Hasancım arabay para harcamak evli adamın kolay kolay yapabileceği bişey diil..Hele 70 bine araba alıpta hala o arabaya para ödemeye devam edersen eşin seni 2 gün sonra terkeder...Kadınlar anlamaz erkeklerin otomobil tutkusunu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekrana dikkatinizi çekerim...Yüksek çözünülürlüklü ve daha koyu bir renkte...ekran lacivert burada...eski c-max ve focus3 ekrnları ise mavi renkli....İlk yapacağım bu ekranı ve sony yi takmak olacak....

ekran bit kadar ama yine...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.