Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sesli komutlardan mı bahsediyorsun? Radyo ve klima sesli kontrol ediliyor...

2 tür satıldı ülkemizde birinde var birinde yok.Birinin adı bt sesli k. diğeri SYNC. Detayları başlıklarımızda ve ford.com.tr'da  mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Berk bey sizinki sync değil o zaman. Sizin aracınız için konuşmuyoruz sonuçta burada :)

Ben benim aracım için konuşuyoruz demedim ki zaten Yakup kardeşim... Benim aracımda da SYNC var... Ekranda SYNC menüsü var ve aracın el kitabında radya ve klima ayarlarının sesli komutunun olduğunu belirten bir bölüm mevcut...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben benim aracım için konuşuyoruz demedim ki zaten Yakup kardeşim... Benim aracımda da SYNC var... Ekranda SYNC menüsü var ve aracın el kitabında radya ve klima ayarlarının sesli komutunun olduğunu belirten bir bölüm mevcut...

Kitapçık eski ama ve global, orada ki herşey araçlarımızda yok ve sync klavuzu da yukarda verdiğim gibidir.

Deneyin lütfen olmadığını görünce lütfen dönüş yapınız, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kitapçık eski ama ve global, orada ki herşey araçlarımızda yok ve sync klavuzu da yukarda verdiğim gibidir.

Deneyin lütfen olmadığını görünce lütfen dönüş yapınız, teşekkürler

Yakup kardeşim, bu videodaki C-Max'te Sync'in tüm komutları (Radyo ve klima dahil) çalışıyor... Nasıl oluyor bu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni sony teybin kullanımı zor. Ben hala klasör modunu açamadım. Ya da tek tuşla bir sonraki klasöre ya da albüme geçemiyorsun. İyi ki sesli komut var. İstediğin albümü ağzınla söyleyerek çağırıyorsun :) Özellikle USB'de, yüzlerce dosya içinden, kim bilir nerede kayıtlı bir şarkıyı dinlemek istediğinizde hemen bulup çıkarması çok güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.