Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

C-MAX benim tarzım değil,o yüzden ne yaparlarsa yapsınlar almam....Ben beğenmiyorum sen beğeniyorsun,saygı duyarım,inşallah alırsın,misler gibi binersin dostum...

Sanada sunrooflu sony'li FIII diliyorum Boracım :ban:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında bende focus taraftarıydım ama içi bana dar geldi ve tabi bagaj sorunuda var bende c max a yönelmiş durumdayım ama navi gibi bir takıntım var reneoult bile navili satarken araçlarını böyle bir arabada olmaması bir handikap forda şaşıyorum bu durumundan dolayı... bu arada navili sistem ocaktan sonra gelecek demişsin bora kardeşim bu bilgi kesin bir bilgimidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi reno bile diyorsunuz ama o navinin nekadar kötü olduğunu duydunuz mu ?

Ayrıca ülkemizin GPS haritasının %60 larda tamamlandğını ve Premium firmaların Haritalar yüzünden TR müşterileriyle davalık olduğunu ?

Dışardan bazen basit gözükebiliyor ama değil..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlıyabiliyorum yakup kardeşim benim demek istediğim ekran olayı görüntü durumu yani navinin çalışıp çalışmadığı umrumda bile değil konsola verdiği ayrıcalıktan dolayı istiyorum ben yoksa işim gereği türkiyeyi gezen bir insanım şimdiye kadarda hiç bir navi aracına ihtiyaç duymadım belki kullanmak bile aklıma gelmez görüntü olayı benim takıntım bütün mesele bu umarım yıl sonuna doğru gelirde gider alırız şu anda beklediğim tek özellik bu yoksa yol takip asistanı otomatik park gibi özellikleri beni cezbedmiyor. 20 senedir uzun yol giderim hiç böyle özelliklere ihtiyaç duymadım.ama navi başka... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

düşünsene önümüzdeki ay yiğenimin düğünü var izmirde bir c max yada focus3 le gitmek istiyorum olmuyor bayramda tatil yapıyorum tatile yine bir c max yada focus3 le gideyim diyorum yine olmuyor. bunların tek nedeni otosan... :D getirsene kardeşim naviyi bizde alalım binelim gönül rahatlığıyla.dimi kardeşim :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada neden başka marka değilde ford diye düşünenler için aslında benim transitler (iş arabalarım) dışında hiç bir ford marka aracım olmadı trnsitlerede binmişliğim yok sürekli arazilerde arabalar. ford isteme nedenim internette ilk yayınlanan resimleri oldu gördüğüm o ilk konsol ( göğüs ) resimleri süper bir elektrik aldım araçtan ilk resimler bu arada my touchlu falandı evet dedim işte bu bunu almalıyım dedim ama nerdeee kardeşim resmi nerde kendisi nerde sabrediyorum bakalım sonuç ne olacak hayırlısı olsun :D

Kazım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demek istediğim şey şu; Bazı sistemler komplike geliyor lüzumsuz masraf siz ödeyebilirsinz ama yanındazdaki istemez kardeşim bu niye eksik der ve davasını da açar

Focus'da ki MY FORD TOUCH'IN avrupaya geç gelmesinin sebebi SADECE NAVİGASYON eksikliği..

C-max'de durum farklı, C-max'de touch sistemi yok...Zaten orta konsol Sony gelirse büyüyecek..(4.2)

3.5'dan 4.2'ye eğer NAVİ gelirse 5.0 Renkli olacak...

Otosan'dan ziyade FORD Bu yeni araçları özelliklikle DOLU! ları 1.sınıf ülkelere dağıtıyor...

Sonra bize

EDİT:YUKARDA bahsettiğiniz Touch'ın nedenini hemen yukarıda bende yazdım..Sorun otosan değil..Sorun Sistem..

Erken tanıtım dezavantaj olmuş sadece problem bu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki yakup kardeşim bu durum elbetteki bir ek paket olarak değerlendirilebilinir yani x paket gibi navigasyon paketi gibi paket konabilir ve o paketede bir değer biçebilirler böylece almak isten alabilir. benim sıkıntım bu durumdan dolayıdır. hadi onu geçelim böyle bir sistem isteyen için ön bağlantılar yapılabilinir. yani denebilinirki bunu spariş üzeri getirebilirz ve takabiliriz fiyatıda şudur neyse saçmaladım galiba özür dilerim yakup kardeşim bu arabadaki navi sıkıntım beni saçmalamaya itiyor. bu arada başınıda ağrıttım. neyse bekleyeceğiz bakalım ilgin için çok teşekkür ediyorum. birde bu navi konusunda bir gelişme durumlarını araştırabilirmisin senden rica ediyorum çünkü ben internet özürlü bir adamım. şimdiden ilgin için tekrar teşekkür ederim kardeşim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani şuan c-max için Sony kesin geliyor... 4.2 olan ekran 5.0 olunca hayatınız değişecekse amenna :D

Ben sony'ye o Navi'den geleceğini hiç sanmıyorum...Arada sırada c-max başlığına bakarsınız..Ben ilerleyen aylarda hatırlamayabilirm

iyi günler, rica ederim kendi adıma..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen ben bir yer tavsiye edemiyecem yeriniz de Adanaymış..Hiç bilgim yok..Telefonla veya giderek birebir pazarlık yapmanız iyi olacaktır...

Liste fiyatından %2.5 düşmelerini bekleyin sonrası size uygunsa alınız daha fazla inmezler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.