Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Geçen gün meganeda gördüm hem sun roof hem cam tavan içim gitti adam püfür püfürdü.

Hyundai İX 20 Açılır Panaromik Cam Tavan ve Full Donanımıyla 47 Bin TL...Aceba Focustan vaz mı geçsem..Çok Güzel Tipi neyinde...Hemide 5 Yıl Full garantili,bakımları bile 5 yıl ücrtsiz..Focustan Tek eksiği bana göre Sonysiz olması :yeah: ....Şaka tabi,Focustan çok eksiği var ama bence ortalama bir aile için süper araba...Hatta İX 20 de bagaj Focustan geniş...Ah birde 1.4 değilde 1.6 Dizel olsaymış çok süper olurmuş,hemen alırdım... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi c-max dururken ix 20 ne allah aşkına... :( teneke :D

fiyat farkı da aman aman değil yni... max şuan tam alınası...fiyatıo çok uygun.. herzaman focusdan pahalı olurdu.. şimdi daha ucuz

C-Max ile Focus arasında çok fark var ama...En başta Focus daha sportif ve daha karizmatik bir araba...C-Max te sanruf yok,farklı led aydınlatma yok,start-stop yok,deri döşeme yok,otomatik fren yok...

Hyundai ix20 de hiç yabana atılır diil,tenke de olduğunu sanmıyorum,hyundai dünyanın en büyük çelik üreticilerinden biri,çarpışma testlerinde de 5 yıldız alan bir firma..Haa bir focus c max edermi etmez...ama çok başarılı modelleri var,mesela ix 35 harika bir crossover...Ama fordun adı yeter o ayrı.... :yeah:

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-Max ile Focus arasında çok fark var ama...En başta Focus daha sportif ve daha karizmatik bir araba...C-Max te sanruf yok,farklı led aydınlatma yok,start-stop yok,deri döşeme yok,otomatik fren yok...

Hyundai ix20 de hiç yabana atılır diil,tenke de olduğunu sanmıyorum,hyundai dünyanın en büyük çelik üreticilerinden biri,çarpışma testlerinde de 5 yıldız alan bir firma..Haa bir focus c max edermi etmez...ama çok başarılı modelleri var,mesela ix 35 harika bir crossover...Ama fordun adı yeter o ayrı.... :)

tüm bu eksikler ix 20 de var mı?

aracı inceledim , ben ix 20 ile cmax i aynı tarafa koymam bile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu ix20 ile cmaxi aynı tarafa koymak mümkün mü? Arada 17 bin tl felan fark var...Kalit farkıda fazla...Benim söylemek istediğim farklı...Ortalama çok lüks ve kalite aramayan birisi iseniz ve aile babasıysanız şu anda ix20 den daha iyi fırsatlar sunan o segmentte bir araba yok demek istiyorum...CMAX üst sınıf bir araç,ix20 ise B sınıfı bir mpv...Fakat gerçekten çok güzel ve cazip özellikler donanımlar sunuyor..Fiyat-Kalite-Donanım dengesini mükemmel oluşturmuşlar....Haa ben alırmıyım,focus manyağı takıntılı birisi olmasam alırdım valla..."CMAX manyağı" değilim çünkü :) CMaxe kendii açımdan kendi ihtiyaçlarım açısından o kadar para vermeye gerek yok kanaatindeyim,ama focusa söz gelince o kadar özelliğine ihtiyacım olmamasına rağmen hastasıyım alıcam o arabayı yine de....Hani megane sporttourer reklemındaki adam gibi.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ix20=venga...zaten hem sen konuyu saptır hem bizi yönelt birde provakötör olalım iyibe...sonyli gelince bi alma sen focusu görecem seni...fordun kapısından giremiycen...tüm iletilerini mail yapıp otosana göndericem...gör bakalım...paspas bile vermiyecekler sana...hahahahahaha...

sen şu an elinde bombanın pimini çektin öle duruyon... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu ix20 ile cmaxi aynı tarafa koymak mümkün mü? Arada 17 bin tl felan fark var...Kalit farkıda fazla...Benim söylemek istediğim farklı...Ortalama çok lüks ve kalite aramayan birisi iseniz ve aile babasıysanız şu anda ix20 den daha iyi fırsatlar sunan o segmentte bir araba yok demek istiyorum...CMAX üst sınıf bir araç,ix20 ise B sınıfı bir mpv...Fakat gerçekten çok güzel ve cazip özellikler donanımlar sunuyor..Fiyat-Kalite-Donanım dengesini mükemmel oluşturmuşlar....Haa ben alırmıyım,focus manyağı takıntılı birisi olmasam alırdım valla..."CMAX manyağı" değilim çünkü :) CMaxe kendii açımdan kendi ihtiyaçlarım açısından o kadar para vermeye gerek yok kanaatindeyim,ama focusa söz gelince o kadar özelliğine ihtiyacım olmamasına rağmen hastasıyım alıcam o arabayı yine de....Hani megane sporttourer reklemındaki adam gibi.... :)

işte ben de onu diyorum elbette farklı segment (ve aynı segment olsa bile farklı kalite)... ama aradaki fark 17 bin falan değil... cmax ecoboost titanyum 48 bin liira iken, 47 bin lira ix 20 ye verilir mi...:smiley2k:... 47 bi çok pahalı o araca

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlr,C-MAX de ort konsolda Sony Müzik Sisteminin ekranı ile Sony Müzik sistemi olmayan C-Maxlerin orta konsol ekrnı arasında ciddi görüntü fakı vr..Bunu fotoğraflarla kıyaslayarak görmek için bu konuda adminlerden yardım istiyorum.Çünkü adobe formatını jpege çevirebilecek bilgi ve proğramım yok....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.