Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max'ler Sony ile gelmeye başlıyor !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olurmu çok fark var..daha koyu lacivert bir zemin ve daha düz çizgiler var..Sonysiz ekranda sağda ve solda sarı ışıkla belirtilen bluetooth,scan,random v.b.gibi bilgiler sonyli ekranda ekran içinde yer alıyor,sağda solda sarı ışık yok....Fordun sitesinde c-maxin donanım listesindeki fotolara bak..onlar adobe olduğundan buraya koyamıyorum,her iki ekra arasında hem büyüklük,hem renk hemde dizayn olarak çok fark var....bu senin fotolar hep uzak çekim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 çeşit ekran var

1. 3.5 inç renksiz ekran

2. 5 inç renkli ekran

3. 4.2 inç renksiz ekran..... bu olacak gibi

Broşür'ü buraya eklenti olarak ekleyebilirsiniz..

Gelişmiş yanıtlamayı seçin ve ekleyin dosyayı çok büyük nerden aldığını söyle :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

c max larda navigasyon geleceği söyleniyor bu doğru bir bilgimidir. ve gelecekse ne zaman gelebilir.

Siz bilgiyi nereden aldınız ?

Buarada ilgilenirseniz seviniriz;

Yeni Kullanıcı Adı Düzeni - Değişen İsimler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ismim kazım yakupcuğum eski üyeyim sanırım çünkü site eski halindeykende üyeydim ama nickimi nasıl değiştireceğimi e size nasıl özel mesaj atacağımı bilemiyorum ilgilenirseniz sevinirim. bu arada bilgiyi donanım haberde duydum ve birde sanırım rockenrooller diye bir arkadaş bahsetmişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

donanım haberde otomatik vitesli vede my touchlu c max ların gemilerde olduğu vergi ve dolar kurundan dolayı bekletildiği ve 2 içinde türkiyede olacağından bahsedilmiş bunu söyleyen otosan yetkililerinden biriymiş doğrumudur bilemiyorum ama navili gelirse sanırım ilk alan ben olurum gibi. bu bilgi doğrumudur acaba kardeşim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.