Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Haydi Bir Minik Anket De Benden

Cem Boneval

Donanım seçimi  

60 üye oy kullandı

1. 1. Filan fişmekan donanım paketinde hangisinin olmasını tercih ederdiniz?

• Otomatik park asistanı
      12
    • Deri direksiyon ve kolçak
      46

Soru

Donanım tercihleri çok tartışılıyor, ben de kendimce burada bir tüketici tercihleri denemesi yapıyorum.

Soru kısa ve basit.

Buyrun...: Filan fişmekan donanım paketinde hangisinin olmasını tercih ederdiniz?

Otomatik park asistanı mı, deri direksiyon ve kolçak mı?

Cevaplar anket tıkıyla lütfen!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sıfırdan park etmeyi öğrenmenin, ilgili, istekli ve ciddiye alan birinin bir ayını alacağını düşünüyorum ki ben tembel ve ciddiye alan biri olmadığım halde mükemmel olmasa da düzgün park edebiliyorum. Uğraşırsam mükemmel de oluyor da işte tembellik :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

alabileceğimin en dolusunu almaya çalışırım her zaman ama maddiyat nedeniyle stylemı baksam acaba diye anlık düşüncelerim oldu, deri direksiyon ve kolçak nedeniyle sadece anlık olarak kaldı bu düşünceler. o zamanlar planladığım araçta otomatik park yoktu dizele geçince eldeki araçlarda olduğu için tesadüfen almış oldum ancak iyiki onuda almışım çok seviyorum, otomatik parkı değil ama park sensörlerini :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu bu değil. Konu araç donanım paketleri oluşturulurken tüketici beklentilerinin yeterince dikkate alınmıyor olması.

Şu radyolarda dönen garip ötesi bir reklam var hani uzay aracı taklidi, merak ediyorum ka ç kişiyi etkiledi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Aydın Baran,

Ben de kolçak ve direksiyon dedim. Kişisel tercih sonuçta. otopark sistemi hiç önemli değil bana göre. Sonradan taktırmak vs de aklıma gelmez. Zaten alırken otopark sistemi olmayan bir aracı özel indirimle almıştım. İstesem park sistemli aracı da tercih ederdim ama fazladan bin TL vermeye değmeyeceğini düşünmüştüm, hala da aynı fikirdeyim. 

Direksiyon takılabilir ama ora konsolun kolçak için tümden değişmesi gerekiyor biliyorsun ve sanırım forumda henüz yapabilen çıkmadı. Yurt dışından veya çıkma bulmak lazım ki maliyet kabul edilebilir olsun.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Aydın Baran,

Ben de kolçak ve direksiyon dedim. Kişisel tercih sonuçta. otopark sistemi hiç önemli değil bana göre. Sonradan taktırmak vs de aklıma gelmez. Zaten alırken otopark sistemi olmayan bir aracı özel indirimle almıştım. İstesem park sistemli aracı da tercih ederdim ama fazladan bin TL vermeye değmeyeceğini düşünmüştüm, hala da aynı fikirdeyim. 

Direksiyon takılabilir ama ora konsolun kolçak için tümden değişmesi gerekiyor biliyorsun ve sanırım forumda henüz yapabilen çıkmadı. Yurt dışından veya çıkma bulmak lazım ki maliyet kabul edilebilir olsun.  

Konu bu değil. Konu araç donanım paketleri oluşturulurken tüketici beklentilerinin yeterince dikkate alınmıyor olması.

Şu radyolarda dönen garip ötesi bir reklam var hani uzay aracı taklidi, merak ediyorum ka ç kişiyi etkiledi acaba?

Haklısınız, özür dilerim ben konuyu farklı algıladım.

İzin verirseniz mesajımı değiştireyim yada sileyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.