Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 yakıt tuketimi

Deniz Turan

Önerilen Mesajlar

peki aydın...sabah 08.00 den itiabren gazeimirden alsancaga gel bakayım...birde akşam dön...görürüm senide...dur kalk ve sadece ışık..var..hele sizin karşıyakada ki trafik tam bir rezalet. adam orta şeritte 10 la kordon keyfi ypaıyor sen nasıl kullanıyorsun karşıyakada üzgünüm ama şiçi trafiginde korna calmadan ilerleyemiyorum ben...garip...bir akışı var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne bilem...bunları yabanlar da genç ve 206 lı bmw li lavuklardı gecen sinir olduğum...neyse....durup inecegim geldi birkeresinde...arabadan inip bi koşu gidip acık pencereden höykürmek...sonra dedim nolyuoz..karşıyaka..cıksss.. :)

Abi bi film videosu paylaşmıştın ya o geldi birden aklıma okurken :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha..evet ya..vala yusuf...haklısın bilmeden bilinç altımda yer etmiş...inanamıyorsun olanlara...süpersin ya.. nerden geldi aklına...

not :suzuki...4x4 olan jeep tarzı fiat sedici ile aynı hatlara sahip aynı üretim bandını kullandılar..ama suzuki sedanda fena değil demedi deme..ha tr da tutulmadı o ayrı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahaha..evet ya..vala yusuf...haklısın bilmeden bilinç altımda yer etmiş...inanamıyorsun olanlara...süpersin ya.. nerden geldi aklına...

not :suzuki...4x4 olan jeep tarzı fiat sedici ile aynı hatlara sahip aynı üretim bandını kullandılar..ama suzuki sedanda fena değil demedi deme..ha tr da tutulmadı o ayrı...

Zorla kafamı karıştırmaya çalışıyorsun valla :) F3 HB 2011 dizel style+plus 45-48 verseler alırım düşünmeden :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zorla kafamı karıştırmaya çalışıyorsun valla :D F3 HB 2011 dizel style+plus 45-48 verseler alırım düşünmeden :D

Yusuf abi gel sana 2.0 TDCI 2008(Yada bi düşümcem var ama yakup abi korkutuyo beni.. :D ) model mondeo alalım..Bırak focusu felan....Karizma olur.. :kıhkıh::naughty: (Gözlüklü adah işareti bulamadım yav.. :) Yakup abi yeni smileler istiyorum.. :D )

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zarf mı atıyon benmi öle hissediyom.... :)

daha durulmadın takip ediyom seni...bi durul..bakıcaz... :kıhkıh:

Akıllı adamın hali başka oluyo vesselam :D

Dalgalandımda duruldum :D

Yusuf abi gel sana 2.0 TDCI 2008 model mondeo alalım..Bırak focusu felan....Karizma olur.. :naughty::D (Gözlüklü adah işareti bulamadım yav.. :D Yakup abi yeni smileler istiyorum.. :D )

Cıkk Hasan'ım, Mondi için daha erken :D Hem hökümet 2,0 motorlara gözünü dikti yarın birgün kallavi zamda MTV lerine geçiriverir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cıkk Hasan'ım, Mondi için daha erken :kıhkıh: Hem hökümet 2,0 motorlara gözünü dikti yarın birgün kallavi zamda MTV lerine geçiriverir :naughty:

Abi hökümete bakma kendileri binsin v6 lara bize 2.0 çok size desin..Boşver bak tolga abi ne dedi...Hayallerini hemen gerçekleştirmezsen bi daha hiç gerçekleştiremezsin.... :) 50.000 sınırda çok gözel mondiler var ne etcen kavvali döviz kuru ve otosan zamı yemiş focusu.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşük kmli bulmak mesele mondiyi. olanlarda nikah kıydıracak fiyat istiyorlar. Ayrıca 3 yaşındaki araca o kadar para vermek hemide 2.ele :kıhkıh:

uyy...sen iste ben şimdik bulayım 90.000 altı km li aracı.. :naughty: Arabanın sıfırı olmuş 100.000 TL valla mondi sahipleri duymasın bunu.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf abi gel sana 2.0 TDCI 2008(Yada bi düşümcem var ama yakup abi korkutuyo beni.. :D ) model mondeo alalım..Bırak focusu felan....Karizma olur.. :kıhkıh::naughty: (Gözlüklü adah işareti bulamadım yav.. :D Yakup abi yeni smileler istiyorum.. :D )

Hasancım varsa güzel smile'lar sohbet'e resim olarak ekle :) bende ekliyim, okey..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.