Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 yakıt tuketimi

Deniz Turan

Önerilen Mesajlar

İyi geçsin o zaman boool booool benzini de yakarak,ilerde benzincide görürşürüz onla :)))

Ona yokuşta meydan okursan aranızda tüketim olarak çok da fark olmaz, zaten seni geçebilmesi için fazla tüketmeye de ihtiyacı yok sadece birkaç saniye .. :D

Muhabbete bak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona yokuşta meydan okursan aranızda tüketim olarak çok da fark olmaz, zaten seni geçebilmesi için fazla tüketmeye de ihtiyacı yok sadece birkaç saniye .. :D

Muhabbete bak :)

ehueheu 180 at, 1600-5500 240*260 Nm torq

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otobanda beni biraz zor sollar,rampalara gelince görürüm onları..Hem zaten ben asla hiç kimseyle kapışmadım kapışmam da .Ben otomobilden süraqt yaparak değil,konfor ve ses sistemi özelliklerini kullanarak zevk alan tiplerdenim...Ne bekarken ne de evliyken asla kimseyle kapışmadım.Çünkü hızlı araç sürerek kişiliğimi ve kalitemi gösterdiğimi düşünmüyorum.Hızlı araç sürmek sadece ralli sporu tutkunu kişilere ait bir yetenektir.Benim mesleğim ralli şogörlüğü değil... :)))

rampada da düzde de üfüttürür seni üfüttürür ecoboost..:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçlara yabancı biri muhabbetimizi görse Tdci ı kaplumbağa sanacak; 180Hp Ecoboost için Auto Show da "günlük kullanım için bu kadar güç gereksiz" demişti, gerçi benim için her türlü gideri var ama ...

ben 180 i chipletmeyi bile düşünüyordum..:yeah: 240 falan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oraya bir düzeltme lazım unutmuşum...

Focus 1.6 Ecoboost'u NET olarak görebileceğiniz yerler....

Yaya geçitleri..

Kırmızı ışıklar..

Otoparklar...

Bi de Benzinlikler... :D:yeah:

Focus 1.6 Ecoboost'u çoğunlukla görebileceğiniz yerler....

Otobanın sol şeriti.....

Ve hala benzinilikler... :D :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.