Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 yakıt tuketimi

Deniz Turan

Önerilen Mesajlar

bu gidişle bu performans, araba maraba işlerini bırakacağım.. :sofeer:.. bekleye bekleye bıktım.. hep birşeyleri bekliyor oluyoruz .. yok eksik donanım yok kasa değişti yok makyaj yiyeyecek... oo bi sürü iş.. hep bekle bekle.... en iyisi 93 vectra 1.8... :) gazda 10 litre yakıyor şehiriçi canavar... başka bişeye gerek yok, bin ömür boyu gitsin.. maliyeti az 8-10 bin lira..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu gidişle bu performans, araba maraba işlerini bırakacağım.. :naughty:.. bekleye bekleye bıktım.. hep birşeyleri bekliyor oluyoruz .. yok eksik donanım yok kasa değişti yok makyaj yiyeyecek... oo bi sürü iş.. hep bekle bekle.... en iyisi 93 vectra 1.8... :) gazda 10 litre yakıyor şehiriçi canavar... başka bişeye gerek yok, bin ömür boyu gitsin.. maliyeti az 8-10 bin lira..

Evet gerçekten de güzel bir araç. Bir de kırmızı olacak...... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf başlığında değinmiştim..

Bu araçlarla basarsanız yakar normal giderseniz eğer tüketim değerlerini yakalarsınız..

Start Stop ile 8 litre

Start Stop hariç 9 litre yakalanabilir.. (sakin)

Sakin kullanacak kişi gider 125 ps alır ne işi var ecoboost la :):naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet gerçekten de güzel bir araç. Bir de kırmızı olacak...... :)

2.0 16v GT leri var gümüş gri sanruflu jantlarıda çok güzel hele o kırmızı şeritleri felan :naughty: Frenleride çok güven verici o kasaların. Ayrıca uzay kasadanda güzel o kasalar zaten vectra C kasadan sonra iş yapmadı 1 buçuk ton arabaya 1.6 100hp motor koyarsa :) o motor ilk astrayı yürütsün daha geçen komşumuz geçiş yaparken araç yürümemiş rampada... kaza yaptı halbuki araca 2 senedir binmiyordu adam doğudaydı şimdi sanayide kendisi bişey olmadı şükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.0 16v GT leri var gümüş gri sanruflu jantlarıda çok güzel hele o kırmızı şeritleri felan :D Frenleride çok güven verici o kasaların. Ayrıca uzay kasadanda güzel o kasalar zaten vectra C kasadan sonra iş yapmadı 1 buçuk ton arabaya 1.6 100hp motor koyarsa :) o motor ilk astrayı yürütsün daha geçen komşumuz geçiş yaparken araç yürümemiş rampada... kaza yaptı halbuki araca 2 senedir binmiyordu adam doğudaydı şimdi sanayide kendisi bişey olmadı şükür.

Evet katılıyorum. Daha önce de bir arkadaşımın 98 2.5 cdx modeli vardı çok yakıyordu meret ama kullanımı mükemmeldi diyebilirim. Böyle bir arabayla uzun yola tekrar tekrar çıkmak isterim .Ama ne yazıkki benzin fiyatı malum vergi mevzusu zaten başlı başına can sıkıcı. Hele yollar hiç değinmeye gerek yok. Bu arada arkadaşınız için büyük geçmiş olsun. Allah daha büyük kaza ve belalardan korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kırmızı zaten... :D.. arabada torpido soğutma var...93 model GL

Sanki eski arabalar bana daha donanımlı gibi geldi yav. Kazıklandım zannımca. Eski arabalardaki kaliteyi arar olduk valla. 93 modelde bilem torpido soğutma var. 52 kağıt saydık bizimkinde yok. Şaşırdıımmmm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanki eski arabalar bana daha donanımlı gibi geldi yav. Kazıklandım zannımca. Eski arabalardaki kaliteyi arar olduk valla. 93 modelde bilem torpido soğutma var. 52 kağıt saydık bizimkinde yok. Şaşırdıımmmm...

2004v peugeo vardı bende torpido soğutmalı idi. bunda yok. unutmuşlar herhalde çünkü titaniumda da yok bildiğim kadarı ile. garip?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.