Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 yakıt tuketimi

Deniz Turan

Önerilen Mesajlar

Torpido soğutma pek işe yaramıyor hiçbir aracımda aman aman iş görmezdi açıkcası, Astra da var mı bilmiyorum bile, varsa da kullanmam zaten.

İşin garibi 2000 de Brava m vardı ne hikmetse klima açıkken ortadaki kol dayamanın içi gerçekten buzdolabı gibi olurdu!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakım sonrası gibi ama şuan yaz, istanbul'da olmanız da cabası.

6.4 gayet güzel bir değer..Aşırı bir düşüş beklemeyin derim...Trafiğe girmeyip normal süratlerde giderseniz ki heryerde mümkün değil 5.5 felan olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Herkese merhabalar, 125 ps Benzinli Focus 3 sahibiyim aracım şu an 8200 km de. benzine ödediğim toplam tutar 2770 tl oldu yarım depo benzin var hala :)

630 litre benzin ile 8500 km yaptınız desek :D

100 km'de ort 7.4 litre tüketim yapmış...Çok güzel.. (ş.içi ağrlklı ise)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhabalar,

125 ps Benzinli Focus 3 sahibiyim aracım şu an 8200 km de. benzine ödediğim toplam tutar 2770 tl oldu yarım depo benzin var hala :)

Aracınızı güle güle kullanın, motoru, donanımı ve giriş fiyatıyla çok mantıklı bir model.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracın yakıt tüketimi karışık 5.5 olarak gösteriyor. araç şu an 1700 km de ama ben çok fazla devirli kullanmıyorum 2000 devirde vites değiştiriyorum ecomode uyarı verince değiştiriyorum ama devir düşük gibi. önceki aracımda 3000 de değiştiriyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.