Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Otomobil alacak olsanız???

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Ben onların alayını çok severimde abicim onlar beni yedek parça ve bakım maliyetleri açısından çok üzerler :kıhkıh:

O yüzden daha masrafsız olan ve arazide beceri anlamında beni üzmeyecek arazi araçlarına bakıyorum abicim :wacko: ( Hatunuda ikna ettik önümüzdeki sene inşallah 4 çeker olucam )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bulnmuyor zaten bulunan yerlerdede 1 liralık parçaya 3 lira istiyorlar abicim. Orjinale sadık kalarak toplamak çok yüksek bir maliyet çıkıyor. Askerden önce Jeep CJ için araştırma yapmıştım. Astarı yüzünden pahalıya gelmişti.

Motor olarak toyota hiluxlerin motoru olur sanırsam bunlara. Sorunsuz taş gibi motor hemde. Güç ve tork olarakta bu kasaya canavar gibi olur. Yakıtt ve arazide üzmez Ama ruhsatta nasıl olur onu bilmem :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jag XF ...

2.2 diesel 190 bg . 8 ileri ZF otomatik şanzıman . ÖTV zammı Öncesi eşdeğer 520d ler 75-80bin € iken bunu 59900e veriyorlardı. Şİmdi ÖTV zammından sonra biraz fabrika biraz bunlar kırdı. 67500e veriyorlar (75 olmalı normalde)..Bazen diyorum sat evi al bu XFi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.