Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Otomobil alacak olsanız???

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

ah Aydıncım ah gönül neler istiyorda...

fiyat geldi...sedan tit...2012...beyaz ..oto park..sunroof...59.500 kavga dögüş 59.000

Aydın'ın dediği gibi ne amaçla aldığına bağlı fiyatının cazipligi. Binici icin uygun fiyat şu piyasa şartlarında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Saab'ın bütün modellerini kullandım neredeyse. 9000, 900, Cabrio, 9-3 Aero, 9-5 Aero

Bir Saab'ın içine oturduğunuzda kendinizi farklı hissedersiniz. Kendine özgün uçak yapıları aracın içindeymiş gibidir. Otomobil yerine bir kokpitte gibi. Küçük detayları bile şaşırtır. Direksiyonun yanında aradığınız kontak el freninin yanındadır. Kaput üzerindeki 3 adet fıskiye bile aracın gücünü gösteren farklı bir özelliktir bence. Aslında benim favorim 9-5 Aero 250 Hp. Bu aracı yüksek performansta kullanırken kan damarlarınızdan şekilirmiş gibi olur. Ama bir çok kişi markasını bile bilmez ülkemizde.

Ben buradaki herkese test için bile olsa hayyatta bir kez Saab kullanmalarını tavsiye edebilirim.

Ençok merak ettiğim ençok kullanmak istediğim marka saab; ama ne yazık ki sona geldi gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Saab'ın bütün modellerini kullandım neredeyse. 9000, 900, Cabrio, 9-3 Aero, 9-5 Aero

Bir Saab'ın içine oturduğunuzda kendinizi farklı hissedersiniz. Kendine Özgün uçak yapıları aracın içindeymiş gibidir. Otomobil yerine bir kokpitte gibi. Küçük detayları bile şaşırtır. Direksiyonun yanında aradığınız kontak el freninin yanındadır. Kaput üzerindeki 3 adet fıskiye bile aracın gücünü gÖsteren farklı bir Özelliktir bence. Aslında benim favorim 9-5 Aero 250 Hp. Bu aracı yüksek performansta kullanırken kan damarlarınızdan şekilirmiş gibi olur. Ama bir çok kişi markasını bile bilmez ülkemizde.

Ben buradaki herkese test için bile olsa hayyatta bir kez Saab kullanmalarını tavsiye edebilirim.

Benim en sevdiğim hız kadranı aydınlatmaları.

Mesela tamamını karartıp gece yolculuğunda sadece hız ibresini ve üzerinden geçtiği km. leri aydınlatabiliyor, çok farklı çok hoş bir Özellik.

foto bakınayım buraya.

ag_07saab93_nightpnlon.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

busabah....yağmur var istanbulda....2012 tit..F3.oto.park sunroof...beyaz fiyat gelicek bakalım işime gelirse...neden olmasın...oglanın kafasına vurup beyin sarsıntısı geçirtip juke ile olan bölümlere zarar verebilirsem... :)

Hayırlısıysa olsun abicim unutma senin adın boss, dediğinden gerisi boş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.