Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Otomobil alacak olsanız???

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bu yalnız 2012 ..Hemen her şeyi değişti. O fiyata Türkiyede üst sınıfta alınacak tek araba vallahi. 520Dnin yanına yaklaşmam ancak işte Jaguarın reliabilite sorunları ve BMWnin 2. elde fanatikçe tutulması nedeniyle alma kararı çok dikkatli verilmeli... Allahtan öyle bir çılgınlık yapma durmumuz yok.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2000-2005 arası 3.20İ'yi kısa süreli binip satmayı düşünüyorum münasip bi zamanda.

Kısa süreli binmek için alınacak bir macera mı bilmiyorum. Gerçi temizini bulursanız bir sıkıntı çıkmasa gerek. Denk gelirse makyajlı kasasını tercih etmelisiniz bence ledli arka stoplar ciddi olarak değiştiriyor arabayı.

320i/Ci M54B22 2001–2007 2171 170 PS (125 kW; 168 bhp) 210 N·m (155 ft·lbf) 8.2 s

Straight 6 E46 Makyajlı. Motor Prins ile uyumlu diye biliyorum. Bizim arkadaşın 318ci da tüp takıldıktan sonra gözle görülür bir performans farkı yoktu. Arabayla görülür de yoktu denemiştik 1.8t ile.

Tüp olursa ve sürekli devirli kullanılırsa yağ yakabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısa süreli binmek iÇin alınacak bir macera mı bilmiyorum. GerÇi temizini bulursanız bir sıkıntı Çıkmasa gerek. Denk gelirse makyajlı kasasını tercih etmelisiniz bence ledli arka stoplar ciddi olarak değiştiriyor arabayı.

320i/Ci M54B22 2001–2007 2171 170 PS (125 kW; 168 bhp) 210 N·m (155 ft·lbf) 8.2 s

Straight 6 E46 Makyajlı. Motor Prins ile uyumlu diye biliyorum. Bizim arkadaşın 318ci da tüp takıldıktan sonra gözle görülür bir performans farkı yoktu. Arabayla görülür de yoktu denemiştik 1.8t ile.

Tüp olursa ve sürekli devirli kullanılırsa yağ yakabilir.

İşin iÇinde BMW varsa hertrülü maceraya girilir :D:kop::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşin iÇinde BMW varsa hertrülü maceraya girilir :D :D :smiley2k:

Ver yanı al heyecanı :kop::D

Benim de hayallerimde bir Comfort Plus veya Sport Plus E90 320d var da mezun olana kadar dizel gücünü Focus'la yaşıycaz artık :D .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ver yanı al heyecanı :kop::D

Benim de hayallerimde bir Comfort Plus veya Sport Plus E90 320d var da mezun olana kadar dizel gücünü Focus'la yaşıycaz artık :D .

Benimki yanlamak iÇin değil. Zevk ve keyif iÇin, tabi birazda sportif sürüş ve adrenalin :smiley2k: Zaten minimum 2-3 yıl sonrasına olur anca belki.

Megane3 dci dizelle ekonomi, konfor, sessizlik ve sakin sürüşün tadını Çıkarayım önce :D

3.20d'de olabilir benim iÇin tabi temizini bulabilirsem. İş o hadde gelsin Ogün bulur bize temizinden 3.20i yada 3.20d;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadaşımın 2005 320i E90 BMW'si var uzun yolda hep bana kullandırır. Abarttığımı zannetmeyin ama benim yeni Focus'tan sonra kesinlikle artı bir keyif vermiyor ve gözümdeki cazibesini tümden yitirdi.

Kuzgun ve yavrusu sendromu olabilir, ama böyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün Kia dan aldığım duyuma göre 2008 model Cadenzalar getirtilecekmiş sıfır 2.0 motor ve çok ucuz fiyatlara...bilemiyorum tr da yok cünkü ama nette incelediğimde insingnia modelini andırır bir görüntüsü var.... :wacko:

Hayırdır, bir yerlerde bit azarına nur mu yağdı.

Yoksa ABD'de de hurda araba kampanyası mı var.

Cadenza 2009'da başlamadı mı?

Bu yoksa 30 Şubat şakası mı?

Sıfır 2008 model nasıl oluyor da oluyor?

Depoda mı unutmuşlar?

Pek birşey anlamadım... ama neyse zaten ilgi alanımda değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

satış elemanı gösterdiği plastik donanım ve diger özelliklerden sıkıldığımı görünce abi...sen bunları boşver ben senin ne aradığını anladım böyle birşey var deyip optima ve cadenza modellerini gösterip 2.0 arabaya binmek istermisin dedi.hem cok uygun fiyata gelicek hemde full donanımlı bende gelince arayın dedim..içnde 5.1 ses sistemi şu bu var dedi..2008 model dedi eve gelince ilk cıkışının 2009 oldugunu gördüm..demekki yanıldı konu bu fiyat içinde 50000 ler gibi dedi...gelince arayacaklar bildiğim edindiğim tüm bilgi bu....saygılar sevgiler...sizler bmw muhabbeti yapınca bunuda paylaşmak istedim...cünkü hakikaten içi boş arabalar keyif vermiyor...artıkın.... :wacko:

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadaşımın 2005 320i E90 BMW'si var uzun yolda hep bana kullandırır. Abarttığımı zannetmeyin ama benim yeni Focus'tan sonra kesinlikle artı bir keyif vermiyor ve gözümdeki cazibesini tümden yitirdi.

Kuzgun ve yavrusu sendromu olabilir, ama böyle...

Kimbilir kullandıktan yada sahip olduktan sonra aynı hisleri bende yaşarım belki. Ama sahip olana yada kullanana kadar içimde bir uhde olarak kalacak 3.20 :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

satış elemanı gösterdiği plastik donanım ve diger özelliklerden sıkıldığımı görünce abi...sen bunları boşver ben senin ne aradığını anladım böyle birşey var deyip optima ve cadenza modellerini gösterip 2.0 arabaya binmek istermisin dedi.hem cok uygun fiyata gelicek hemde full donanımlı bende gelince arayın dedim..içnde 5.1 ses sistemi şu bu var dedi..2008 model dedi eve gelince ilk cıkışının 2009 oldugunu gördüm..demekki yanıldı konu bu fiyat içinde 50000 ler gibi dedi...gelince arayacaklar bildiğim edindiğim tüm bilgi bu....saygılar sevgiler...sizler bmw muhabbeti yapınca bunuda paylaşmak istedim...cünkü hakikaten içi boş arabalar keyif vermiyor...artıkın.... :wacko:

Abicim burda 2008 modelden kasıt aracın 2008de piyasaya çıktığımı yoksa 2008de üretilip elde kalan bir modelmi ? Kalite, donanım, tasarım ve fiyat dengesi iyi olursa güzel olur abicim. Ceed'le kalite olarak fena değiller mesela bu dahada iyidir sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ceed lere baktım cacık consept olanlarda 3 kapılı vardı...neyse 2008 yok satıcı yanlış bilgi verdi herhalde 2009 cıkısı arabanın ve sıfır gelicekmiş usa den...bildigim bu...vu cadenza zaten d segmenti yusufum full passat insignia subu gibi birşey sanırım ...

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.