Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Otomobil alacak olsanız???

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Benimki yanlamak iÇin değil. Zevk ve keyif iÇin, tabi birazda sportif sürüş ve adrenalin :yazyaz: Zaten minimum 2-3 yıl sonrasına olur anca belki.

Megane3 dci dizelle ekonomi, konfor, sessizlik ve sakin sürüşün tadını Çıkarayım önce :D

3.20d'de olabilir benim iÇin tabi temizini bulabilirsem. İş o hadde gelsin Ogün bulur bize temizinden 3.20i yada 3.20d;)

320d'nin performansına göre verdiği ekonomi Çok iyi diyorlar da kullanmadan bilemeyiz tabi. Yeni 184'lüklerin performansını hele öve öve bitiremiyorlar inşallah denk gelir temizinden 320i veya 320d de 320i'ye lpg olmadan binilir mi bilmiyorum.

Bir arkadaşımın 2005 320i E90 BMW'si var uzun yolda hep bana kullandırır. Abarttığımı zannetmeyin ama benim yeni Focus'tan sonra kesinlikle artı bir keyif vermiyor ve gözümdeki cazibesini tümden yitirdi.

Kuzgun ve yavrusu sendromu olabilir, ama böyle...

180'lik turbolu ecoboost'un zevkini vermez muhtemelen malum atmosferik 150 beygir araba da BMW'nin sürüş dinamiklerinin Çok farkettirmemesi ilginÇ geldi bana heleki sizin gibi birÇok farklı araba kullanmış birine :nazar: . Ben de gelecekte oluşacak bir sendromun ilk adımlarını şimdiden attım mı yoksa :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

320d'nin performansına göre verdiği ekonomi Çok iyi diyorlar da kullanmadan bilemeyiz tabi. Yeni 184'lüklerin performansını hele öve öve bitiremiyorlar inşallah denk gelir temizinden 320i veya 320d de 320i'ye lpg olmadan binilir mi bilmiyorum.

3.20i olursa, kısa süreli binersem Çok farketmez Lpg olup olmaması ama uzun süreli iÇin Lpg siz binmek zor olur :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.