Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Koltuk Başlık Demirlerinin Kararması

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Doğrudur hocam, servis kafasına göre herşeyi değiştiremiyor ; suistimaller yaşanmış zamanında artık soruyorlar ve böyle bir sorun daha önce olmuş mu ? Üretim hatası mı var bakıyorlar :) Mağdur etmezler kolay kolay rahat olun :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Adana otokoç servisi ilk defa karşılştıklarını söylediler ne derece doğru bilmyrm,tek bildğim şey biran önce başlıkları değitrmk istedğmdir:) başlıkları değiştirirkn nereleri söküyorlar bilgnz vardır? fazla kurcalanması taraftarı değilm kısa süreli ve masrafsızdr umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Adana otokoç servisi ilk defa karşılştıklarını söylediler ne derece doğru bilmyrm,tek bildğim şey biran önce başlıkları değitrmk istedğmdir:) başlıkları değiştirirkn nereleri söküyorlar bilgnz vardır? fazla kurcalanması taraftarı değilm kısa süreli ve masrafsızdr umarım.

geçmiş olsun çok sorun olmaz merak etmeyin adanada oturuyosanız forumumuzda adana ford yetkili servis sahibi üyemiz var ona birde ona sorabilirsiniz mehmet kürşat ismiyle üye.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 ay önce koltuk başları demirleri ile değişti ve şu anda tekrar eskisi gibi parlaklığnı yitirmeye başlıyor, farkedn birşey olmadı eskisi gibi olcak gibi ndn böyle bir sorun oldu buna çare bulunamıyor merak etmeye başladım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla benim de matlaşıyor şu an ama ben çok dert etmedim. Benim ufaklık arkadan o koltuk kafalıklarına tutunuyor canı sıkılınca :D Malesef matlaşma da olmuş durumda ama ben görmüyorum, görmediğim için de problem etmiyorum galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

artık bende görmemye çalşcam pek sorun yaratmıyor,yalnız 10 senelik 5 senelik dğr araçlara baktığm zaman parlak bir şekilde duruyor boyunluk demrleri yeni gibi ,ndn focus da var bunu anlayamdm 6 aylık iken olmaya başlamştı ve benim baktğm tüm focus 3 ler de olmaya başlıyor çevremde gördüğm:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

değerli arkadaşlar

forumda da bazı arkadaşların başına geldiği gibi bende aracımı aldıktan kısa bir süre sonra aracın ön koltuklarının baş yastıklarının demirleri kararmaya başladı. sene başında servise götürdüm temizleme cilasının geleceği söylendi bir iki git gelden sonra aracımın demirleri parlatıldı. sonra 1 ay geçmeden tekrar demirler karardı. müsait olduğum bir zaman aracı götürdüm servise resimler çekildi merkeze gönderildi. daha sonra merkezden değişim için olumsuz cevap geldi. neymiş efendim tekrar parlatacakmışız. merkeze internetten yazdım daha önceden parlatıldığını sorunun malzemeden kaynaklandığını bu aracı oyuncak gibi ikide bir servise götüremeyeceğimizi, bu sorunu yaşayan bazı kullanıcıların yastıklarının garantiden değiştirildiğini ve her şeyden önemlisi aracı bedavaya almadığımızı üretim hatalarına karşı fordun sorumluluğunu tekrar hatırlattım. Merkezdeki bir görevli beni arayarak parçayla ilgili feedbackleri ilgili birimlere yaptıklarını söz konusu malzemenin hatalı üretim olduğunu kabul ettikleri halde  malzemeyi değişmeyeceklerini söyledi. (Saçmalığa bak feedback yapıyormuş. e benim araç ne olacak. )Global bir marka olduğunu ifade eden bir firma kendi hatalı üretimi parçayı müşterinin aleyhine ve zararına olacak şekilde değişmemesi   gerçekten de abesle iştigal.

Değerli forum severlere duyurulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.