Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 8'' Navigasyon Dvd Vsvs Panel Kurulumu

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Sonuçta hepsi Çin'de üretilen birbirinin kopyası cihazlar. Kalite farkları olduğunu hiç düşünmüyorum. Sadece pahalı olanların arkasında etkinliği kanıtlanmamış olsa da bir kurumsal destek var. 

Bu sizin için önemli bir güvence ise aradaki farkı vermeye razı olacaksınız, macerayı ve kendiniz uğraşmayı seviyorsanız tasarruf yapmak mümklün görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüşünüz için teşekkür ederim. Söylediklerinizin de ışığında almaya karar verdim. İnşallah Çarşamba günü aracı sistem takılmış olarak teslim alacağım. Akabinde değerlendirmemi sizlerle paylaşırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüşünüz için teşekkür ederim. Söylediklerinizin de ışığında almaya karar verdim. İnşallah Çarşamba günü aracı sistem takılmış olarak teslim alacağım. Akabinde değerlendirmemi sizlerle paylaşırım. 

Bu konuda herhalde en kendini kanıtlamış olan Cyclone marka olan.Eğer Atılgan'da taktırıyorsanız atölye şefi Özgür Usta'nın takmasını isteyiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 sayfadır incelediğim kadarıyla  bu büyük-renkli ekran&navigasyon&geri görüş kamerası taktırmak henüz erken...yerleşmiş ,kalitesini ispatlamış bir marka daha çıkmamış yada o aşamaya gelmemiş halihazırdaki markalar..kendi adıma biraz daha beklemekte fayda var diye düşünüyorum..

Özcan B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta hepsi Çin'de üretilen birbirinin kopyası cihazlar. Kalite farkları olduğunu hiç düşünmüyorum. Sadece pahalı olanların arkasında etkinliği kanıtlanmamış olsa da bir kurumsal destek var. 

Bu sizin için önemli bir güvence ise aradaki farkı vermeye razı olacaksınız, macerayı ve kendiniz uğraşmayı seviyorsanız tasarruf yapmak mümklün görünüyor. 

yazılım farkediyor abi.

O degilde aracimda bluetooth orjinalden yok, bu cihaz takilirsa bluetoothunu kullanabilecek miyim ?

evet.

Arkadaşlar Ford'un kendi navigasyonu çok başarılı; servislerden önce bunu sorun derim.

aynen öyle en azından orjinal, ama parça varmı acaba piyasada :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'un yurt dışı versiyonlarındaki 8 inç Sony marka navigasyon ve multimedya Türkiye'ye getirilmiyormu arkadaşlar. O daha klas gözüküyor :)

My Ford Touch gelmiyor avrupaya. Makyajla beraber gelecektir büyük ihtimal. Diyoruz işte bakmayı şu Abd Focus'lara. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ford'un yurt dışı versiyonlarındaki 8 inç Sony marka navigasyon ve multimedya Türkiye'ye getirilmiyormu arkadaşlar. O daha klas gözüküyor :)

ben Amerikaya mail attım. 8" ekranlı sony sistem sadece sizde satılıyor ve Avrupa üretimlerde sunulmadığından sizden temin etme imkanım varmı dedim. Hatta ikinci el bile alabilirim diye yazdım. :) Bana gelen cevap ilginçti. Biz Amerika üretimi olarak sadece Meksika ve Kanadaya destek veriyoruz. Ülke distribitörünüzle görüşün dediler. Birde Otosanın telefonunu ve adresini yazmışlar. :) kısacası sepetlemişler yani. Ama ileride Almanya üretimine geçebilir tahminimce. Şuan amerika üretimi bir level daha atladı. Anahtarlığa takılı bir kit ile aracı dış ortamdan çalıştırabiliyor focus 3'ler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben Amerikaya mail attım. 8" ekranlı sony sistem sadece sizde satılıyor ve Avrupa üretimlerde sunulmadığından sizden temin etme imkanım varmı dedim. Hatta ikinci el bile alabilirim diye yazdım. :) Bana gelen cevap ilginçti. Biz Amerika üretimi olarak sadece Meksika ve Kanadaya destek veriyoruz. Ülke distribitörünüzle görüşün dediler. Birde Otosanın telefonunu ve adresini yazmışlar. :) kısacası sepetlemişler yani. Ama ileride Almanya üretimine geçebilir tahminimce. Şuan amerika üretimi bir level daha atladı. Anahtarlığa takılı bir kit ile aracı dış ortamdan çalıştırabiliyor focus 3'ler...

Sitemizde ilgili açıklamalar var. 

Yakında olacak bu donanım acele etmeyin boşuna bekleyin biraz daha

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.