Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 8'' Navigasyon Dvd Vsvs Panel Kurulumu

taner eviş

Önerilen Mesajlar

ürünümüzün resmi

eski panelimizin çıkarılmış hali

çıkmış panelimizin ekranı

çıkan panelimizin gövdesi

çıkan panelimizin cd yuvası

üstadımız Battal abi iş başında

park sensörlerinin çalışıp çalışmadığını kontrol etme

geri görüş kamerasının takılma işlemi sırasında Battal abimizin masumane duruş

geri görüş kamerasının kabloları

sistemimizdeki ilk video klip denemesi 

panelimizin yerine oturtulması

panelimizin oturduktan sonraki ilk hali

ürün ile ilgili ilk izlenimim gayet kullanışlı bir ürün olmasıydı

navigasyon ve diğer özellikleri ile ilgili video ekleyeceğim

iptal olan tek şey otomatik park oldu

onuda  üzerinde baya uğraşırsak halledebilirz gibime geldi  ama  eve pazar gece  az önce gelmek zorunda kalınca uğraştırmak istemedim ustamı açıkçası

direksiyon kumandası aktif

ön arka park sensörleride aktif

isteğe göre ister kamera ister sensör şeklinde de geriyi kontrol edebiliyorsunuz

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park sensorlerinin calismasi iyi olmuş :yeah: sesli komutu ve otomatik parki hic kullanmiyorum nerdeyse alinabilir aslinda. Hayirli olsun

teşekkürler kardeşim

uğraşmadık aslında  belki de olabilirdi uğraşsaydık.

otomatik parki genç söför olduğumuzdan bende pek kullanmadım arkadaşlara gösterme dışın da ama

evde orjinalci  bi baba olunca  YA SORARSA  diyede  korkmuo değilim :(

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel olmuş güle güle kullanın

teşekkürler

birde  eski arabamda olan ve şu an ankarada olan ses sistemimide getirdikten sonrada  tam süpeer olacak

focal marka  2 takım  compenat

for x marka 1.2 farad kapasitör

for x marka 2500 w anfi

ve kicker marka 2000 w 38 cm subwoofer

o zmn tadından yenmez  :)

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik park işi bence takılan cihazın programından dolayı desteklemiyor. Kablo söküp takarak olacak iş değil bence. Sonuçta otomatik park tuşuna basınca bir tepkime vermiyor ekran. Demek ki desteklemiyor o yazılımı. Kurcalarlarsa da birşey yapamayacaklarını düşünüyorım. Belki içinde bir switch vardır otomatik parklı araçlarda o switchi açmak gerekiyordur. Sonuçta ön park sensörünü destekliyor. Ön park sensörü olan araçta otomatik parkta oluyor orjinalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik park işi bence takılan cihazın programından dolayı desteklemiyor. Kablo söküp takarak olacak iş değil bence. Sonuçta otomatik park tuşuna basınca bir tepkime vermiyor ekran. Demek ki desteklemiyor o yazılımı. Kurcalarlarsa da birşey yapamayacaklarını düşünüyorım. Belki içinde bir switch vardır otomatik parklı araçlarda o switchi açmak gerekiyordur. Sonuçta ön park sensörünü destekliyor. Ön park sensörü olan araçta otomatik parkta oluyor orjinalde.

bi ara servise de götürecem aslında bu konu için de  bakalım  bi ne yapabilecekler.

doğru diyon da cihazlık bişi yok bence.sensörler filan halletmiyormu  bu işi dediğin gibi ön arka sensörler de çalışıyo

Taner eline emeğine sağlık.. Kullanmasanda otm. park keşke çalışsaydı...

sağol bekir abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun güle güle kullanın cihazın markası nedir acaba? birde fiyat bilgisi alabilir miyiz?

özgür kardeş ürünün markası navimate  cyclone ile beraber üretilen marka.

fiyat 1600 lira. 2 yıl garanti kamerası dahil.

otokoç ta takıyormuş ürünü 2 bin küsür demişleridi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim bende bakıyorum bunu da araştırıcam nereden temin ettin peki direk taktırdığın yerden mi yoksa internetten mi? 

Daha önce de yazmıştım, bu ürünlerden Istanbul'da Doğubank başta olmak üzere çok sayıda var ve fiyatlar 1000-1100 TL arası değişiyor, montaj hariç.

Örneğin: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-2012-navigasyon-dvd-tv-usb-kamera-yaz-kampanyasi-124428389/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim bende bakıyorum bunu da araştırıcam nereden temin ettin peki direk taktırdığın yerden mi yoksa internetten mi? 

özgür kardeş  taktırdığım yer  bu işi yapıyor zaten.

internetten almadım.güvenemedim açıkçası garantili ürün geldi 2 yıl.

Hayırlı olsun  :nazar:

teşekkürler kardeşim

Daha önce de yazmıştım, bu ürünlerden Istanbul'da Doğubank başta olmak üzere çok sayıda var ve fiyatlar 1000-1100 TL arası değişiyor, montaj hariç.

Örneğin: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-2012-navigasyon-dvd-tv-usb-kamera-yaz-kampanyasi-124428389/detay

hocam onlar bildiğim dükkan garantisi veriyorlar  firma garantisi yok bnm bildiğim.

bnm aldığım ürün cyclone ile üretilen navimate marka.gerçi siz araştırmışsınızdır ama  ben otomatik park için oto koç (istinye olması lazım)

aradığımda onlar da navitech  ve navimate  taktıklarını söylemişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.