Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 8'' Navigasyon Dvd Vsvs Panel Kurulumu

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Bende otomatik park yok

Cihaz servise geldi henüz taktırmadım takılması bütün gün sürüyormuş.Vakit bulabilirsem hafta içi bigün gideceğim.1900 tl pahalı mı biraz daha pazarlık yapayım mı?

vazgeç diyebilirim kardeşim  o şekil yani ben servise sordum da taktırdım bişey olmaz dediler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj dahil, fiyat; saat başına işçilik ücreti ödendiği için ve montajı uzun sürdüğü için biraz pahalı. bir de servis garanti verdiği için daha emniyetli geldi bana.

eğer montaj bütün gün sürer dedilerse ya yalan söylüyorlar yada nasıl yapacaklarını bilmiyorlar, 1 saatlik işi var.(kamera hariç, varsa 1 saatte o sürsün) 2 saat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün servise taktırdım 1900 tl ye cihaz baya hoşuma gitti.Gayet hızlı geri kamerası var navigasyonu çok güzel.Sadece tv yi çalıştıramadık onu da halledeceğiz sanırım.Bir de sesli kontrol devre dışı kalıyor.Yazılımla giderilecekmiş sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tv için ayrı  bır modul gelecek kardeş onlar o şekil yapamaz  mavi ekran geliyor değil mi ssadece

Ben bugün servise taktırdım 1900 tl ye cihaz baya hoşuma gitti.Gayet hızlı geri kamerası var navigasyonu çok güzel.Sadece tv yi çalıştıramadık onu da halledeceğiz sanırım.Bir de sesli kontrol devre dışı kalıyor.Yazılımla giderilecekmiş sanırım

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.