Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 8'' Navigasyon Dvd Vsvs Panel Kurulumu

taner eviş

Önerilen Mesajlar

kardeş senin araçta otomatik park sistemi var anladığım kadarıyla ama sesli komut yok diyosun.Benim aracımda aynısı bende sesli komut var.Bir yanlışlık olmasın

Yakup un da dediği  gibi model yılına göre donanım farkı olabiliryor ufak tefek

Hala bekliyoruz...

abi  hastaneden

giriyorum şu an

ama 5. sayfada video  mevcut eklemiştim  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer ama farklı yazılımlara sahip bir sürü ürün var piyasada. Benim en çok ilgimi çeken de şu Android işletim sistemli oldu.

http://www.aliexpress.com/store/product/Pure-Android-Car-DVD-for-Ford-Focus-2012-with-512MB-memory-8GB-storge-Space-1GHz/212616_913007450.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel olmuş güle güle kullanın,açılıştaki karşılama mesajı yerine ford logosu kullansanız daha orjinal ve şık olur diye düşünüyorum (benim düşüncem :) )

hem nerden değiştiğini araştırmadım hem de sevdiğim bi abim taktığı için onun  reklamı oluyo :)

Taner otm. Park sorunu ile ilğili bir gelişme varmı

Bekir abim yazılımı üzerinde çalışıyorlarmış  daha  bişey yok  gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abim yazılımı üzerinde çalışıyorlarmış daha bişey yok gibi

Bence o yazılım düzeltmesiyle olacak birşey olsa bir günde hallederler. Sıkıntı farklı galiba. Yada hiç uğraşmıyorlar kafadan atıyor birkaç kişi yatıştırmak için. Kaç aydır çıkacak çıkacak diyorlar. Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben de Sancaktepe'deki Atılgan'dan sordum. Daiichi marka kullanıyorlar. Dış görünüşü ve geri görüş kamerası gibi özellikler sizinkiyle tamamen aynı, ancak demosu veya stok ürünü olmadığından yazılımını görme fırsatım olmadı. Doğru mu söylüyorlar bilmiyorum ama Ford Daiichi ile ortak çalışma yapmış. Ya Sony ya Daiichi öneriyormuş. Bu şüpheli geldi biraz bana ama Daiichi 

Montaj dahil ve 2sene garantili 1800TL fiyat verdiler. 

Kafamı kurcalayan iki konu var: 

1. Ford ile bir ortak çalışmaları var mı bilmem ama Daiichi'ye daha fazla para vermeye değer mi?
  2. Yeni sisteminde sadece müzik kalitesi anlamında Ford'un standart sistemine göre herhangi bir bozulma oluyor mu?

Öneride bulunursanız minnettar olurum. 

Engin İpekciler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de Sancaktepe'deki Atılgan'dan sordum. Daiichi marka kullanıyorlar. Dış görünüşü ve geri görüş kamerası gibi özellikler sizinkiyle tamamen aynı, ancak demosu veya stok ürünü olmadığından yazılımını görme fırsatım olmadı. Doğru mu söylüyorlar bilmiyorum ama Ford Daiichi ile ortak çalışma yapmış. Ya Sony ya Daiichi öneriyormuş. Bu şüpheli geldi biraz bana ama Daiichi 

Montaj dahil ve 2sene garantili 1800TL fiyat verdiler. 

Kafamı kurcalayan iki konu var: 

1. Ford ile bir ortak çalışmaları var mı bilmem ama Daiichi'ye daha fazla para vermeye değer mi?
  2. Yeni sisteminde sadece müzik kalitesi anlamında Ford'un standart sistemine göre herhangi bir bozulma oluyor mu?

Öneride bulunursanız minnettar olurum. 

Atılgan'da kim söyledi bunu size?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlgin için teşekkür ederim.

Şimdi sordum Muhammed Bey'miş. Ancak söylemeye çalıştığı Ford ile ortak çalışma değilmiş Ford Otosan ile ortak çalışmaymış. Bu daha mantıklı bir durum tabi ki. 

Engin İpekciler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.