Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 8'' Navigasyon Dvd Vsvs Panel Kurulumu

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Tekse gps antenidir o. Bu cihazlarda televizyon için ayrı modül oluyor o taklidimi? Gps antenini ön kapının direğine takıyorlar içine geçiriyorlar ozan 10cm gelmez o anten arabanın anahtarı kadar gps anteni cama takılan tv anteni bendeki o şekilde Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekse gps antenidir o. Bu cihazlarda televizyon için ayrı modül oluyor o taklidimi? Gps antenini ön kapının direğine takıyorlar içine geçiriyorlar ozan 10cm gelmez o anten arabanın anahtarı kadar gps anteni cama takılan tv anteni bendeki o şekilde Haklisin düzgün okumamıştım iç kısmı diyince direk gibi düşündüm. Anten takıldıysa modülü vardır tabii.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekse gps antenidir o. Bu cihazlarda televizyon için ayrı modül oluyor o taklidimi? Gps antenini ön kapının direğine takıyorlar içine geçiriyorlar ozan 10cm gelmez o anten arabanın anahtarı kadar gps anteni cama takılan tv anteni bendeki o şekilde Haklisin düzgün okumamıştım iç kısmı diyince direk gibi düşündüm. Anten takıldıysa modülü vardır tabii.

Mardin'in ilçelerinde karasal yayın yok diye çekmiyor Mardin'de olsun İskenderun'da denedim gayet iyi çalışıyor tv onlardaki sorunda karasal yayın olmadığındandır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ürün ile ilgili ilk izlenimim gayet kullanışlı bir ürün olmasıydı

navigasyon ve diğer özellikleri ile ilgili video ekleyeceğim

iptal olan tek şey otomatik park oldu

onuda  üzerinde baya uğraşırsak halledebilirz gibime geldi  ama  eve pazar gece  az önce gelmek zorunda kalınca uğraştırmak istemedim ustamı açıkçası

direksiyon kumandası aktif

ön arka park sensörleride aktif

isteğe göre ister kamera ister sensör şeklinde de geriyi kontrol edebiliyorsunuz

kullanım   videoları

arkadaşlar      çekimi yaparken olan rezaletin videosu

:D

buda   tamamen  son halidir arkadaşlar

13.05.2013 - 11:55 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

abi ilgini çekebilir inceleme videosu  sormuştunuz yanlış hatırlamıyorsam

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paylaşım için teşekkürler taner bey,

bende geçen gün izmir çetaş ford yetkili servisinde cyclone marka taktırdım teması hariç aynı hemen hemen senin cihazla. bu arada otomatik parkı ve sensörleri çalıştırıyor en kısa zaman da başka bir konuda paylaşırım. yazılım için firmayla tekrar iletişime geç istersen haber veriyim dedim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende geçen gün izmir çetaş ford yetkili servisinde cyclone marka taktırdım teması hariç aynı hemen hemen senin cihazla. bu arada otomatik parkı ve sensörleri çalıştırıyor en kısa zaman da başka bir konuda paylaşırım. yazılım için firmayla tekrar iletişime geç istersen haber veriyim dedim :)

ahhaaa  bu  çok iyi oldu  benim sensörlerde sıkıntı yok şükür,parkıda bi  sorayımm geçenlerdde  bnm taktırdığım yer geliyor demişti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlısı olsungüle güle kullanın.

bende izmirdeyim bu cihazdan taktırmak istiyorum çetaşa nekadara takdırdınız acaba

soru sormayı becerememişim tekrar deniyorum.

hayırlısı olsungüle güle kullanın.

bende izmirdeyim bu cihazdan taktırmak istiyorum çetaşa nekadara takdırdınız acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

kardeş senin araçta otomatik park sistemi var anladığım kadarıyla ama sesli komut yok diyosun.Benim aracımda aynısı bende sesli komut var.Bir yanlışlık olmasın

Otomatik Park'a sahip sesli komut'a sahip olmayan model satılıyor :yeah: sorun yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.