Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

tahminime göre gıcırt diye ses yapıyordur soğuk havalarda

benim arabada yapıyor çünkü

bende değişim talep edeceğim otosan amca ne derse artık

Aynen öyle kasislerde gıcırtı sesi vardı. Viraj demir lastiği dendi değişti ancak devam etti son olarak tablalar dendi onlar değişti sorun düzeldi. Çok hafif bir boşluk varmış ve burçlar eskimiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ aks keçesi.

selamlar ..

aks keçesinin sıkıntısını bakımdamı anladılar cahilliğimi mazur görün nasıl anlaşılıyor bu durum

Powershift kavrama değişti hatta şu an değişiyor araç serviste

sıkıntınız neydi süreçten biraz bahsedebilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aks keçesinin sıkıntısını bakımdamı anladılar cahilliğimi mazur görün nasıl anlaşılıyor bu durum

Evet genel bir problem olduğu için 15bin bakımda kontrol edip değiştirdiler. Bakımınıza daha varsa servise götürüp bakmalarını isteyebilirsiniz. Arabayı kaldırıp altına girmeden anlaşılmıyor.  Onda da nereye bakacağınızı bilmeniz lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet genel bir problem olduğu için 15bin bakımda kontrol edip değiştirdiler. Bakımınıza daha varsa servise götürüp bakmalarını isteyebilirsiniz. Arabayı kaldırıp altına girmeden anlaşılmıyor.  Onda da nereye bakacağınızı bilmeniz lazım. 

biraz önce servisten geldim konuyu bilseydim baktırırdım artık bakıma kısmet olacak galiba Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.