Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

X paket farların çifti değişti. Sorun devam ediyor. Triger & devirdaim bilmem nelerinden kaynaklanan anormal seslerden dolayı artı powershift çalışma anormalliklerinden dolayı servise tekrardan gideceğim. Bunlarla ilgili bazı parçaların daha değişeceği söylendi. Değişimden sonra parça ismiyle aynen yazarım. iPhone 4⃣S 6.1.2 JB. Tapatalk 2 ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 hafta önce sağ stop lambasını içine su aldığı için değiştirdim. Dün ekranda Tepe Çıkış Yd. Kullanılamıyor diye bir ibare çıktı. Uyarı o kadar hızlı çıkıp kayboldu ki okuyamadım videoya çekip yavaşlatarak izleyerek okuyabildim ancak. Ertesi gün kendiliğinden de düzeldi. Bu ne ola ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 hafta önce sağ stop lambasını içine su aldığı için değiştirdim. Dün ekranda Tepe Çıkış Yd. Kullanılamıyor diye bir ibare çıktı. Uyarı o kadar hızlı çıkıp kayboldu ki okuyamadım videoya çekip yavaşlatarak izleyerek okuyabildim ancak. Ertesi gün kendiliğinden de düzeldi. Bu ne ola ki?

Hillholder, yokuş kalkış yardım desteği

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tepe yardımı uyarısı benim araçta da çıkmıştı

stop edince sönüyor benimkisi

birde baz istasyonunun yanından geçerken yanıyor uyarı lambası sebebi ne bilmiyorum manyetik alan bozuyor galiba birşeyleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde baz istasyonunun yanından geçerken yanıyor uyarı lambası sebebi ne bilmiyorum manyetik alan bozuyor galiba birşeyleri

Evet bu olay mevcut. Yakın yerlerine park etmemekte fayda var sonra iter öyle çalıştırırsınız..Dikkat edin :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bu olay mevcut. Yakın yerlerine park etmemekte fayda var sonra iter öyle çalıştırırsınız..Dikkat edin :yeah:

maalesef yakup bu manyetik alan arabanın tekerleri arasındaki iletişimi bozuyor

önce esp lambası yanıyor sönmeden yokuş yardımı kullanılamıyor uyarısı veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tepe yardımı uyarısı benim araçta da çıkmıştı

stop edince sönüyor benimkisi

o zaman neymiş, ne kadar az elektronik o kadar az dert.....

nerede o eski mekanik aletler:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman neymiş, ne kadar az elektronik o kadar az dert.....

nerede o eski mekanik aletler:)

Dünyanın en hızlı mekanik bilgisayarları UH-1H denilen şu helikopterlerde diye biliyorum

1196466.jpg

Pal açılarını dönüş hızlarını vs hep bu mekanik bilgisayar kontrol ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Toz alan stopları,birleşim yerinden yırtılan kapı fitillerini değişirler mi ki acaba ?

Bu arada bende de garantiden şarj dinamosu,şarj yönetim sistemi,direksiyondaki kaplama soyulduğu için direksiyon airbagi değiştirdiler.Akstan yağ geliyor büyük ihtimalle bende de değişecekler aks keçesini. Umarım bu imalat hatasından kaynaklanan sorun yüzünden azalan şanzıman yağımıda garantiden tamamlarlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Toz alan stopları,birleşim yerinden yırtılan kapı fitillerini değişirler mi ki acaba ?

Bu arada bende de garantiden şarj dinamosu,şarj yönetim sistemi,direksiyondaki kaplama soyulduğu için direksiyon airbagi değiştirdiler.Akstan yağ geliyor büyük ihtimalle bende de değişecekler aks keçesini. Umarım bu imalat hatasından kaynaklanan sorun yüzünden azalan şanzıman yağımıda garantiden tamamlarlar.

aks keçesi değişimi sonrası yağı garantiden tamamlıyorlar çağlar bey

kapı fitillerinde dış etken yoksa değiştirirler

Kubilay Yıldırımbayazıt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fabrikanın koyduğu yağın aynısını koyacağını hiç tahmin etmiyorum. Üstün ekliyorlar uygun viskotize değerine sahip olanı büyük ihtimalle. Oysaki tamamen boşaltıp yeni yağ koyması gerekir bence. Şanzımanda yağ çok hassas.Şanzıman yağı değişimi sonrası çıkanla aynı yağ konulmaz ise ses yaptığı yazılıyor forumlarda.Birkaç kişinin başına gelmiş. Aynı marka aynı değerde yağ olsa tamam ama desiğim gibi birebir aynı yağı koyacaklarını hiç zannetmiyorum.Ellerinde hangi yağ var ise ekleyecekler. Ve çoğu araçta böyle kaçak var ise neden araçları geri çağırmıyorlar? Ordaki yağ kaçıp tamamen biterse bilyalar yağsız kalırsa komple şanzıman değişimi mi yapacaklar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.