Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bugün yine sallantılı bir günün sonunda şeytan dürttü etis'e bakayım dedim acaba birşey var mıdır diye. Aşağıdaki acil kampanya uyarısı ile karşılaştım. TCM anladığım kadarıyla şanzımanın beyni. Bu güncellemeyi yaptırmak için bakımı beklemek mi gerekiyor yoksa servis bakım olmadan da yazılımı yükler mi? Ve bir faydası olur mu şu sallantılara bir nebze de olsa.

Ekran Resmi 2015-10-08 17.01.50.png

Kavrama degisti. Simdilik sıkıntı yok. Titreme hic yok. Vites gecisleri cok iyi. Ilk kez keyifle aracimi surdum. Umarin tekrarlamaz.

inşallah hep böyle devam eder, keyifle kullanırsınız aracınızı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Yakup Çağatay ile baktık. Sözü geçen güncelleme " Otomatik 6dct 250 şanzımanlı  fıesta, b-max ve focus  " araçlar için yazılım upgrade'si olarak görünüyor. Ford - Otosan (an itibarı ile) TSB yayınlamamış ... büyük ihtimal ile yayınlarlar. Beklemek istemiyorum derseniz servisinizden destek isteyebilirsiniz ... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Yakup Çağatay ile baktık. Sözü geçen güncelleme " Otomatik 6dct 250 şanzımanlı  fıesta, b-max ve focus  " araçlar için yazılım upgrade'si olarak görünüyor. Ford - Otosan (an itibarı ile) TSB yayınlamamış ... büyük ihtimal ile yayınlarlar. Beklemek istemiyorum derseniz servisinizden destek isteyebilirsiniz ... 

boşuna birşeyleri çomaklamış olmayız sanırım...

ilk fırsatta bir uğrayayım, Savaş Ustayı kıstırayım serviste. ---artık beni görünce kaçıyor adam haklı ama kızamıyorum---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

boşuna birşeyleri çomaklamış olmayız sanırım...

ilk fırsatta bir uğrayayım, Savaş Ustayı kıstırayım serviste. ---artık beni görünce kaçıyor adam haklı ama kızamıyorum---

Açıkçası ben de ondan korkuyorum ama bu haliyle de sevimsiz benim araç ne kaybederim diye düşünüyorum. Bu arada Savaş usta nerededir? Şahsuvaroğlu? Bir daha Otokoç'un kapısından girmeye tövbe ettim de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Açıkçası ben de ondan korkuyorum ama bu haliyle de sevimsiz benim araç ne kaybederim diye düşünüyorum. Bu arada Savaş usta nerededir? Şahsuvaroğlu? Bir daha Otokoç'un kapısından girmeye tövbe ettim de.

Şahsuvaroğlu Pendik

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

mrb arkadaslar

Bende benzinli style ps var ve bu arac hizlanirken birinci viteste titreme yapiyor. Durmak uzereyken ve trafikte durkalk esnasinda da titreme yapiyor

Arizasi ne olabilir acaba?

bir güncelleme yapılması gerekebilir yazılımda.. Yakup'un da belirttiği gibi Şahsuvaroğluna giderseniz orada işin ehil insanları var, yardımcı olurlar. (Divan Asia otelin hemen komşusu, e5 üzeri)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

BENCE dizel powershiftte de ilk kalkış anında çok hafif rahatsız etmeyen bir titretme hissi var (çok dikkat edince farkediliyor). Aracı alalı 2 aya yaklaştı. Başta tork vektör kontrol veya traction kontrol olabilir diye düşündüm ancak artık çok da emin değilim. diğer vites geçişlerinde ya da yavaşlamada yok. Sadece duruş anından harekete ilk geçiş anında var gibi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.