Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı Üstü Araç Seçimi Hakkında

Aydın Aygün

Önerilen Mesajlar

benim dediğim kasa bu:

http://www.sahibinde...106111620/detay

http://www.sahibinde...105907613/detay

eğer dediği gibiyse gerçekten bu araba kaçmaz, eğer öyleysede en geç salı satılır zaten

http://www.sahibinde...103862149/detay

Dediğin aracın pert kaydı var yalnız. Sıkıntısına bakmak lazım. Benim hosuma giden kasalar bunlar. 2008-9-10-11

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın...Ama ne olursa olsun hyundai ın 10 sene sonra çok çok iyi olacağını düşünüyorum ben. Arkadaşım var hyundai bayii sahibi. Hyundai 10 sene içerisinde sadece müşteri memnuniyetine odaklandı diyor. Gerçekten de öyle istediğiniz her parçayı garantiden sorunsuzca değişiyorlar.

Bilirsin bende sıkı BMW fanatiğiyim ama o 1.6 motor asla BMW ye yakışmıyor. 1.6 THP falan olsa her türlü tercih edilir ama olmadığı için e90 kasa 3.20i veya 3.20d den başlar benim için :)

işte ben o noktada o kadar emin olamıyorum :) sağlam bir ön yargım var hyundaiye karşı :) motor konusunda haklısın ancak beklenti meselesi.

Dediğin aracın pert kaydı var yalnız. Sıkıntısına bakmak lazım. Benim hosuma giden kasalar bunlar. 2008-9-10-11

evet o yüzden ucuz zaten ancak dediği gibi basit bi kazadan pertse uygun uzun süre kullanmak planlanıyorsada sorunsuz kullanılır. olmadı zaten biri alır plaka vs değiştirir vatandaşın birine iteler :) 2008 ile 2009 arasında dağlar kadar fark var, ancak sanırım bu makyaj önemli değil sizin için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45-50 bin tl ye 2009 -2010 dizel 2.0tdcı mondeo alabilirsiniz hem fiyatı uygun hem performanslı hem dizel hemde konforlu ama seçeneklere eklememişsiniz..opel insignia 1.4 140ps de güze bir seçim olabilir 30-35 kuruş yakar ortalama tüketim.bmw 316 da çok güzel bir tercih olur ama yakıt tüketimi ve bakım masrafları bir hayli pahalıdır..hem ekonomik hem kaliteli hem konforlu hemde bakım masrafları olarak mondeo güzel bir tercih olur bence ama siz ekonomiklik önemli değil diyorsanız bmw 316 en güzeli tabiki..nissan qashqai ise bu araçlar içinde en alınmayacak araba .motor 1.5 dci reno motoru araç çekmiyor,malzeme kalitesi ise berbat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte ben o noktada o kadar emin olamıyorum :) sağlam bir ön yargım var hyundaiye karşı :) motor konusunda haklısın ancak beklenti meselesi.

evet o yüzden ucuz zaten ancak dediği gibi basit bi kazadan pertse uygun uzun süre kullanmak planlanıyorsada sorunsuz kullanılır. olmadı zaten biri alır plaka vs değiştirir vatandaşın birine iteler :) 2008 ile 2009 arasında dağlar kadar fark var, ancak sanırım bu makyaj önemli değil sizin için.

Malesef piyasada böyle insanlar çok. O yüzden ikinci el şans ve kısmet işi biraz da. Keşke herkesin gücü yetse de 0 araç alabilse. 2009 sanki daha mı güzel :) Ben bu kadar dikkat etmemiştim yalnız. Arkası dediğin gibi çok çirkin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45-50 bin tl ye 2009 -2010 dizel 2.0tdcı mondeo alabilirsiniz hem fiyatı uygun hem performanslı hem dizel hemde konforlu ama seçeneklere eklememişsiniz..opel insignia 1.4 140ps de güze bir seçim olabilir 30-35 kuruş yakar ortalama tüketim.bmw 316 da çok güzel bir tercih olur ama yakıt tüketimi ve bakım masrafları bir hayli pahalıdır..hem ekonomik hem kaliteli hem konforlu hemde bakım masrafları olarak mondeo güzel bir tercih olur bence ama siz ekonomiklik önemli değil diyorsanız bmw 316 en güzeli tabiki..nissan qashqai ise bu araçlar içinde en alınmayacak araba .motor 1.5 dci reno motoru araç çekmiyor,malzeme kalitesi ise berbat

Ekonomiklik önemli tabi ama bi ölçüde. Bu lutfen yanlıs anlasılmasın param bol oldugu için değil. Sonuçta memur adamım :)

Benim hesabım su sekilde. Km de 40 kurusu gecmesin benim aylık yaptıgım yol 1000km oda 400 lira olur. Ki benim su an aylık yakıta verdiğim para hemen hemen bu civarlarda. 2009 ve ustu 3.20 d almaya kalksam ustune bi 30-40bı daha koymam gerekirki bence çok gereksiz. Performans meraklısı olmadıgım için 3.16 i de aynı hissiyatı yeterince karsılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman 316 en güzel tercih olur bunların içinde km de 40 kuruş civarı yakar diye düşünüyorum.konfor ,kalite ,güvenlik vb. özellikler açısından da bmw yi tartşmaya gerek yok zaten ...ama ben eğer kendim d segmenti 45-55 bin tl arası araç almayı düşünseydim 2009 tdci manuel şanzıman mondeo alırdım :) tabi bu benim kendi fikrim herkesin görüşü farklıdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman 316 en güzel tercih olur bunların içinde km de 40 kuruş civarı yakar diye düşünüyorum.konfor ,kalite ,güvenlik vb. özellikler açısından da bmw yi tartşmaya gerek yok zaten ...ama ben eğer kendim d segmenti 45-55 bin tl arası araç almayı düşünseydim 2009 tdci manuel şanzıman mondeo alırdım :) tabi bu benim kendi fikrim herkesin görüşü farklıdır :)

Fordu ben de cok sevıyorum da artık forddan bi kafamı kaldırmam lazım :) Babamda ford taunus- focus mk1 ile 20li yaslarımı aldı. bende focus 2-3 le devam ettım. Yeter kafi :) Gerçi bu araalar peder bey de arabasını değiştiricek dizel bi fiesta dusunuyor. benim aracı satayım sana dıyorum daha 12bınde yok o benzınlı diye yanasmıyo. tüp taktırırsın felan desem de boşş. Halbuki dizel fiestanın en bosuyla aynı fiyata geliyor. Bakalım beyin yıkaamaya devam belki 1.0 eco bastan cıkartır. Fiestaya o kadar para vermesi taraftarı değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SUV a ne kadar samimisiniz bilmiyorum ama kişisel favorim.

http://www.sahibinde...102832671/detay

Keşke bir yerden 35.000 TL gelsede benim F1 i satıp direkt dadansam şu ilana :D

Dorukan G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence 3.16ya hiç bakma eski tip 1.6 116 hp deli gibi yakar ve hantaldır pancar motor işte. Yeni kasada Peugeotla ortak yaptıkları motoru kullanıyorlar 136lık.

Bence kesinlikle çıkar 3.16yı listeden kasa açısından bişi demiyorum sadece motor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.