Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Sync Radyo Ve Klima Sorunu

Murat U.

Soru

Merhaba arkadaşlar. Aracımı dün teslim aldım. Focus III Titanium 1.0 Smart paket. Bir kaç tane sorum olacak.

SYNC hanımefendi sesle kontrolde radyo ve klimayı çalıştıramıyor. USB ve Telefonda geçiş yapıyor ( telefonda bir türlü doğru kişileri aratamadım ama hadi bunu kendi acemiliğim sayayım) Acaba sesle kontrolden klima ve radyo çıkarıldı da benim mi haberim yok. Bir diğeri, Menülerde gezerken SYNC uygulama yükle diye bir seçenek var? Ne yüklenebiliyor bilgisi olan var mı acaba? Oyun mu yüklececeğiz :)

CD'de ses kontrolle çalıştırılmıyor.

Umarım benim bilgisizliğimdir alır almaz servise götürmek istemiyorum aracı.

post-2850-0-66949400-1354288990_thumb.jp

Murat Uluçınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Valla DVD ye koyarsanız uygun filmler çok hoş sesler bile çıkartabilir yani eheheheüüüü...:))) Ha yok yetmez diyorsanız ufk dokunuşlar,gayet gerçekçi sarılmalar yaşayabileceğiniz rus eee kurs larda bolca var antalyada ..ihihiii....My Toucha gerek bile yok antalyada naapıcaksınız touchı yav :))) :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.