Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 5008

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Citroen C4 Grand Picasso da seçenekler arasında olabilir. kullanan büyük abim malum onda da çoçuk sayısı fazla :) gayet memnun ..geçenlerde bende bindim gayet geniş bir araba...

Arabaların tasarımları güzel, ferah, içi dışı hoş fakat 2. eli zayıf..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.0 dizel motorlara şahane şanzumanlar yapıyorlar da bu 1.6 dizellerin günahı nedir anlayamadım. Yapsalar taş gibi, uğraşmasak robotizeyle şunla bunla ... Dsg'den dert yanan çok, peugeo-citroen tam otomatik değil eğile büküle vites atıyor, renonun vitesi güzel atacak,,, 3 günde kapı içleri soyulacak, vites topuzu silinecek :) bir hyundai i30'un vitesi hoşuma gitti onunda benim arabadan farkı yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Citroen C4 Grand Picasso da seçenekler arasında olabilir. kullanan büyük abim malum onda da çoçuk sayısı fazla :) gayet memnun ..geçenlerde bende bindim gayet geniş bir araba...

neyini beğendiniz o aracın?

2. olarak Rafet sizin kaçıncı çocuk geliyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geniş arkası bölüm gayet konforlu siz focus un arka koltuğundan inip o aracın arka koltuğuna binin anlarsınız..motor seçeneklerini pek bilmiyorum ama bence gayet geniş bir aile ye uygun bir araç..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Henüz çocuk felan yok ben dalgalandım işte ama olursa ilk olacak,, ama o bebek arabası, arka koltuğa takılan bebek koltuğu ... benim arabam çocuklu bir aileye hiç uygun değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ailemize 3. bir fert eklenmesi ihtimali olduğundan .) hatcbag focusumu cmax'e değiştirmeyi düşünüyordum hala da düşünüyorum, malum focusun bagajına bebek arabasını sığdırsanız bile valizi unutmak lazım, ben cmax'in otomatiğini bekliyordum ama bugün peugeot 5008 dikkatimi çekti azda olsa araştırdım yakıt sarfiyatı felan iyi diyorlar forumlarda,, içi çok geniş cmax ten birhayli büyük görünüyor gerçi robotize şanzıman bana biraz ters geliyor hill holder da olsa tam otomatik olmadığı için kafamı karıştırıyor. Bir de peugeot kalite olarak ford ile kıyas edilecek bir araç değil sadece bol ekipmanlı yakışıklı zengin görünümlü ama kararsızım, bu araçla ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

Abi benim Corsayı Yükselteceğimde Senin Focus'u satacağın zaman haberim olsun ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence c-max en mantıklısı ve en kalitelisi,scenic ve 5008 in kalitesi ve sağlamlığı ortada ikiside c-max ın kalitesinin ve sağlamlığının yanından bile geçemez ayrıca cmax yılın mpv si seçilmiş bir araçtır demekki bir nedeni var seçilmesinin.ayrıca piyasada en çok tutulan ve en çok satan mpv( en yakın rakibinin 3-4 katı daha fazla satmaktadır) , 2. eli en az değer kaybeden ve çabuk satılabilen,ekonomik,güvenli ve donanımlı bir araçtır c-max o yüzden scenic ve 5008 c-max ile yarışamaz bile geride kalır kalite vb. yönden ...zaten siz focus kullandığınız için c-max ın kalitesini bilirsiniz 5008 ve scenicle kıyaslamaya bile gerek yok ...5008 in en güzel yanı görünüşü ,aracın tipi çok güzel ama kalitesi c-max kadar var mı orası tartışılır işte..scenic i zaten TR de alan üç-beş kişi vardır :) onlarda zaten sonradan pişman olmuşlardır .2.elde satışı zor olan , değer kaybeden,plastik kaportaya sahip bir araçtır

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.