Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 5008

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

geniş arkası bölüm gayet konforlu siz focus un arka koltuğundan inip o aracın arka koltuğuna binin anlarsınız..motor seçeneklerini pek bilmiyorum ama bence gayet geniş bir aile ye uygun bir araç..

picassoyu iyi biliyorum.bagajı herhangi hb araba kadar arka extra koltukları yatırmassan.

araba işi zevk birazda.benim yürümüyor denem mondimden inip ona binince koşarak geri dönesim geliyor.o kadar hantal.otomatikse zaten içler acısı.

sadece ön görüş açısı mükemmel.

Henüz çocuk felan yok ben dalgalandım işte ama olursa ilk olacak,, ama o bebek arabası, arka koltuğa takılan bebek koltuğu ... benim arabam çocuklu bir aileye hiç uygun değil.

hb mi sedan mı sizin f3?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Henüz çocuk felan yok ben dalgalandım işte ama olursa ilk olacak,, ama o bebek arabası, arka koltuğa takılan bebek koltuğu ... benim arabam çocuklu bir aileye hiç uygun değil.

Bebek arabam yok ama bebek koltuğu bağaja bile girmiyor... İlk bebeğimiz olduğu içinse sıkıntı pek yaşamadım eğer yanınızda başka kimse yoksa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

picassoyu iyi biliyorum.bagajı herhangi hb araba kadar arka extra koltukları yatırmassan.

araba işi zevk birazda.benim yürümüyor denem mondimden inip ona binince koşarak geri dönesim geliyor.o kadar hantal.otomatikse zaten içler acısı.

sadece ön görüş açısı mükemmel.

hb mi sedan mı sizin f3?

hb benim araç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sedanın en kötü tarafı bagaj zaten f3 lerde

tamam,çıkartın stepneyi,tamir kiti ile kullanın.bagajınız epey büyür.

ben iki çocukla 2000 hyundaiye bindim yahu 3 yıl.

bence abartıyorsunuz bagaj olayını.

focus sedan çok şık bir araç valla o arabadan iniiliip bi fransıza katlanılmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.