Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot 5008

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ailemize 3. bir fert eklenmesi ihtimali olduğundan .) hatcbag focusumu cmax'e değiştirmeyi düşünüyordum hala da düşünüyorum, malum focusun bagajına bebek arabasını sığdırsanız bile valizi unutmak lazım, ben cmax'in otomatiğini bekliyordum ama bugün peugeot 5008 dikkatimi çekti azda olsa araştırdım yakıt sarfiyatı felan iyi diyorlar forumlarda,, içi çok geniş cmax ten birhayli büyük görünüyor gerçi robotize şanzıman bana biraz ters geliyor hill holder da olsa tam otomatik olmadığı için kafamı karıştırıyor. Bir de peugeot kalite olarak ford ile kıyas edilecek bir araç değil sadece bol ekipmanlı yakışıklı zengin görünümlü ama kararsızım, bu araçla ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ailemize 3. bir fert eklenmesi ihtimali olduğundan .) hatcbag focusumu cmax'e değiştirmeyi düşünüyordum hala da düşünüyorum, malum focusun bagajına bebek arabasını sığdırsanız bile valizi unutmak lazım, ben cmax'in otomatiğini bekliyordum ama bugün peugeot 5008 dikkatimi çekti azda olsa araştırdım yakıt sarfiyatı felan iyi diyorlar forumlarda,, içi çok geniş cmax ten birhayli büyük görünüyor gerçi robotize şanzıman bana biraz ters geliyor hill holder da olsa tam otomatik olmadığı için kafamı karıştırıyor. Bir de peugeot kalite olarak ford ile kıyas edilecek bir araç değil sadece bol ekipmanlı yakışıklı zengin görünümlü ama kararsızım, bu araçla ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

Yakışıklı ve bu tip araç seviyorsanız çok etkileyici. Vitesi ile yaşayabilirseniz alınabilir. Bu kadar iyi gözükmese de Grand Scenic edc dizel daha iyi bir seçim olabilir.

Yeni Kuga da beklenebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden mondi sw dusunmuyorsunuz, benim cok hosuma gidiyor

Scenic de kesinlikle disunulmesi gereken bir model.

O sınıf yerine d segmenti sw bir modelde secilebilir ya da megane sport tourer gt line

5008 bana cok kaba geliyor, ayrica 3 kisi icin de oldukca buyuk diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) bakın onu hiç düşünmemiştim, şöyle izah ediyim;

1-Biz akaryakıtta dışa bağımlı bir ülkeyiz. Yol yapan herkesin (min: yıl/20Bin km) benzinli araçlardan uzak durması gerektiğini düşünüyorum.

(Bu insanların şahsi ekonomileri dahilinde düşünülmemesi gereken bir konu ki bugün en lüks jipler bile dizel motor teknolojisi ile üretiliyor)

2-Akaryakıt bayileri sürekli kendi istasyonlarından yakıt tedariği yapamazlar çünkü istasyonu yanlarında taşıyamazlar.

3-Çok yol yapıyorum

4-Akaryakıt bayilerinin istasyonlarının altında kuyu yoktur, herkesin aldığı litre fiyatından %5-8 daha aşağı alırlar. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin güzel özetlemiş, C-Max'e tek tercih nedeni otomatik şanzımanı olabilir ki onu da kullananlar ataleti ve uyumsuzluğu nedeniyle beğenmiyorlar. Ayrıca Ford'un keskin sürüşünü de çok ararsın. Şu anda fiyat/kalite oranı olarak C-Max'ler gayet iti durumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5008 7 koltuklu grand Cmax , grand scenic rakibi.

3008 5 koltuklu Cmax Scenic rakibi.

Ne kadar kötü olursa olsun robotize şanzımanların en iyisi en sorunsuzu PSAnınki. Honda , ford 2 yılda vazgeçtiler, toyota ve Opelinkiler sorun yumağı.

PSAnın robotizesine alışan çok güzel kullanıyor ama alışamayan için eziyet gerçekten .

Ben de çok yakışıklı bulmakla birlikte lansmanında gösterilen ve arabanın iç ambiansını mükemmel tamamlayan DVD playerın maalesef Türkiyede opsiyon bile olmaması dolayısıyla çok sıcak bakmıyorum Kullandıkları CD çalar eski Citroen C2 VTR CD çaları (DVD paketinden bahsetmiyorum konsoldki CD çalardan bahsediyorum)..

Ben ortadan gösterge hariç en son scenic i çok beğeniyorum, 110luk 1.5 dizel + EDc si de var.. Ama dizel otomatik MPV almak isteseydim hiç durmaz SEAT Altea XL 1.6 tdi DSG alırdım. 55in altına alınabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.