Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Bu tip bir araba 360 görmez gibi geliyor bana. Kasası, ağırlığı, motoru,lastikleri vs uygun değil bence. Veyron kendini yırtıyor 1000bg 400km sürat yapıyor. 300km/s sonrası işin boyutu değişiyor. Veyron üzerinde bir sürü teknoloji var. Şase, aerodinamisi, kanadı, lastikleri vs herşeyi özel. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tip bir araba 360 görmez gibi geliyor bana. Kasası, ağırlığı, motoru,lastikleri vs uygun değil bence. Veyron kendini yırtıyor 1000bg 400km sürat yapıyor. 

Size katılıyorum,zaten paylaştığım videoda çok fazla understeer olayı olduğu söylenmiş,bence de böyle bir kasayla zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.autoblog.com/2012/06/17/polestar-volvo-s60-concept-stuns-with-508-horsepower-six-speed/

Bence bu Volvo daha uygun video ya,508 beygir maksimum hız 300 km'den fazla,Ama tabi bu bir konsept arabası.

Araç 1640 kg.

• 0-100 km/h 3.9s
  • Top speed more than 300km/h

• Volvo T6 inline six (B6304T4)
  • 508 hp @ 6500rpm
  • 575Nm @ 5500rpm
  • Max rpm: 6800
  • Modified cylinder head and combustion chambers
  • Modified inlet manifold and air intake
  • Special manufactured conrods
  • Garret 3171 turbo
  • Ferrita 3.5” stainless steel exhaust system

Görsel

Hakan Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek değildir diye tahmin ediyorum. İçinde bir kaç reklam kokan hareket var. 1.16'da ntv diye bir sticker yapıştırılıyor mesela cama

http://www.youtube.com/watch?v=JSH3CmMKA6Q

Bu da çok iyi  :kıhkıh:

Kısaca anlatırsak. bir festivale gidip gerçekte olmayan müzik gruplarının isimlerini soruyorlar, oradaki sordukları insanlar da dinlemiş gibi yorum yapıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.