Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux-Bluetooth-Usb-Sesli Komut Sistemi Arızası

Alperen G.

Soru

Bugün araca bindim. Usbyi dinlemek icin Aux tusuna bastim ancak hicbirsey olmadi. Usb cihazini cikardim taktim, normalde "usb aygit okunuyor" tarzi bir yazi cikiyordu, yine hicbirsey olmadi. Bluetooth ile baglanmaya calistim, baglanmadi, menuden BT kismina girdim, kapanmiyor.. Sesli komut sisteminden acayim dedim, komut tusuna bastim direksiyonun yanindaki, yine hicbirsey olmadi. Epey ugrastim, hicbir sonuc alamadim. Az once yine denedim, yine ayni durumda.

Suan icin bir oneriniz var mi yoksa pazartesi zaten servise gidecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Dün akşam nispeten daha uzunca kullanma fırsatı buldum arabayı.. Güncellemenin etkisi hissediliyor..

Önceden, gaza bastığımda biraz bekleyip aniden fırlıyordu araba, şimdi çok daha kontrollü. bir de gaz yemesi (!) çok daha iyileşti, hızlanması verimli hale geldi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araca da 4 adet güncelleme gelmiş; salı gününe randevu aldım.

Hem 1-2. viteslerdeki silkeleme sorununu bildiricem hem güncellemeleri yaptırıcam(inşallah) hem de takarlarsa yeni mercekli farlarımı taktırıcam bakalım.

20121109101448.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araca da 4 adet güncelleme gelmiş; salı gününe randevu aldım.

Hem 1-2. viteslerdeki silkeleme sorununu bildiricem hem güncellemeleri yaptırıcam(inşallah) hem de takarlarsa yeni mercekli farlarımı taktırıcam bakalım.

20121109101448.jpg

Buna nerden bakıyoruz 9

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaç tane gözüktüğünün önemi ne kadar bilemiyorum, Otosan'ın zorunlu yükleme listesine ekleyip eklemediğine bağlı sanırım. Yani servis gittiğinizde sizin aracınız için güncelleme yok cevabı alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaç tane gözüktüğünün önemi ne kadar bilemiyorum, Otosan'ın zorunlu yükleme listesine ekleyip eklemediğine bağlı sanırım. Yani servis gittiğinizde sizin aracınız için güncelleme yok cevabı alınabilir.

Açıkçası bir ve ikinci vites arası silkeleme hariç şikayetim yok. O çözülse yeter. Ki Sabri yaptirmis sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Açıkçası bir ve ikinci vites arası silkeleme hariç şikayetim yok. O çözülse yeter. Ki Sabri yaptirmis sanırım.

Evet 1-2 arasi cok yumusak oldu tabi gaza basip 4.000rpmdeyken 2ye atinca salliyorda normal kullanimda 1den 2ye gecis duzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim aracı 15 bin bakımdan çıkardığımdan beri hiç silkeleme yapmıyor sordum güncellememi yaptınız diye yooo dediler.

Akıllı araba kendi kendine güncelledi sanırım :) Bu güncelleme işi uzun süren bir işlemmi yoksa 5 dakkada oluyormu eğer öyleyse araç bakımdayken bende oradaydım 2 saate vermişlerdi aracı bana arada yüklemiş olabilirler

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Son birkaç gündür bir sorunum var.

Önceden de çok nadiren yapardı ama sonra geçerdi şimdi geçmiyor..

Biliyorsunuz, BT ile telefonu araca bağlayıp AUX tuşundan BT bağlantıyı seçince telefonun müzik çaları otomatik çalmaya başlıyor, ekranda da şarkının ismi vs yazıyor, yine direksiyon üzerindeki kumandadan şarkı ileri-geri yapabiliyoruz. Ancak son durumda ekranda sadece "Bluetooth Ses Aktif" yazıyor ve ben telefondan manuel olarak şarkıyı başlatmadıkça şarkı başlamıyor. Şarkı bilgileri ekrana gelmiyor ve direksiyon üzerindeki kumandadan şarkıyı kontrol edemiyorum. Başına gelen ve çözüm bulan var mı acaba?

a8a7ete7.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.