Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux-Bluetooth-Usb-Sesli Komut Sistemi Arızası

Alperen G.

Soru

Bugün araca bindim. Usbyi dinlemek icin Aux tusuna bastim ancak hicbirsey olmadi. Usb cihazini cikardim taktim, normalde "usb aygit okunuyor" tarzi bir yazi cikiyordu, yine hicbirsey olmadi. Bluetooth ile baglanmaya calistim, baglanmadi, menuden BT kismina girdim, kapanmiyor.. Sesli komut sisteminden acayim dedim, komut tusuna bastim direksiyonun yanindaki, yine hicbirsey olmadi. Epey ugrastim, hicbir sonuc alamadim. Az once yine denedim, yine ayni durumda.

Suan icin bir oneriniz var mi yoksa pazartesi zaten servise gidecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Alperenim yine biryerlerde buna benzer bir sıkıntı paylaşılmıştı..Aracı stop edip yeniden çalıştırdığında düzeldiği söyleniyordu...Geçmiş olsun ....

Defalarca denedim abi, hatta kapali vaziyette saatlerce durdu, yine duzelmedi...

Sagol...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bunlara dair videolar falan çekin isterseniz. Servise gittiğinizde çalışıyor olursa herhangi bir arıza yok diyeceklerdir.

Ümit hayrola sizli bizli resmi konusmalar filan, ayran ictik ayri mi dustuk? :)

Bu arada hay bin kunduz diyorum, video isi cok akillica, yapayim ben onu, dogru didiñ :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alperenim bu arada servise yıllık bakım için mi gidecektin......Şunun için soruyorum mesaj geldi ücretsiz kışlık bakım varmış ben siyahı bu ücretsize götüreceğim...

Gidecektim derken bunun icin goturecegim, onu demek istedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ümit hayrola sizli bizli resmi konusmalar filan, ayran ictik ayri mi dustuk? :)

Bu arada hay bin kunduz diyorum, video isi cok akillica, yapayim ben onu, dogru didiñ :)

Yaş olarak aramızda epeği fark var, 6 yaz az değil. :P

Ya Alperen Bey diyeceğim, ki bu durumda siz diye hitap etmem lazım., ya Alperen Abi diyeceğim, şimdi durdum, düşündüm, ben bu adama ne desem ne desem, Alperen bey diyim de yaşını aklına getirmeyim dedim. :aman: Yoksa Alperen abi de diyebilirim. Tabi nasıl isterseniz öyle de hitap ederim, ama asla Alperen diye hitap etmem, edemem. Sonuçta büyüğümsün-üz. :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Akü başını söküp taksan muhtemel düzelir ama sen git göster bence. Bu arada bizim teyplerde kod gibi birşey var mı acaba? Akü başını söksek problem çıkarmı adına.

Kod yok diye biliyorum. Çünkü hiçbir evrakta eskiden olduğu kod etiketi vs yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yaş olarak aramızda epeği fark var, 6 yaz az değil. :P

Ya Alperen Bey diyeceğim, ki bu durumda siz diye hitap etmem lazım., ya Alperen Abi diyeceğim, şimdi durdum, düşündüm, ben bu adama ne desem ne desem, Alperen bey diyim de yaşını aklına getirmeyim dedim. :aman: Yoksa Alperen abi de diyebilirim. Tabi nasıl isterseniz öyle de hitap ederim, ama asla Alperen diye hitap etmem, edemem. Sonuçta büyüğümsün-üz. :aman:

Bize de dede der bu :) Bizden büyüklere :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.