Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux-Bluetooth-Usb-Sesli Komut Sistemi Arızası

Alperen G.

Soru

Bugün araca bindim. Usbyi dinlemek icin Aux tusuna bastim ancak hicbirsey olmadi. Usb cihazini cikardim taktim, normalde "usb aygit okunuyor" tarzi bir yazi cikiyordu, yine hicbirsey olmadi. Bluetooth ile baglanmaya calistim, baglanmadi, menuden BT kismina girdim, kapanmiyor.. Sesli komut sisteminden acayim dedim, komut tusuna bastim direksiyonun yanindaki, yine hicbirsey olmadi. Epey ugrastim, hicbir sonuc alamadim. Az once yine denedim, yine ayni durumda.

Suan icin bir oneriniz var mi yoksa pazartesi zaten servise gidecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu arada videoda göründüğü üzere ekranın yanındaki işaretlerde, normalde telefon simgesi de olmasına rağmen artık yanmıyor.

Bir de bozulunca mı oldu bilmiyorum ama hani bu sony olmayanlarda mute yok deniliyordu ya, yine videoda görüleceği üzere phone tuşuna basınca mute yapıyor ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya arkadaş ne fısrsatçıymışsınız...

Sorduk soruşturduk en fazla 2bin bilemedim 3 bin veriyorlarmış bizde arkadaşımız madur olmuş yardımcı olalım deyip neredeyse iki katını verdik yine yaranamadık :muha:

Ya şaka bir tarafa Alperenim ben araba kanusunda çok hassasım inan en ufak birşeyde gece aklıma gelip uykumun bölündüğünü bilirim...Bunun için biraz tebessüm ettirir düşüncesi ile takıldım ..Umarım düşündüğüm gibi omuştur..........

Bekir B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorduk soruşturduk en fazla 2bin bilemedim 3 bin veriyorlarmış bizde arkadaşımız madur olmuş yardımcı olalım deyip neredeyse iki katını verdik yine yaranamadık :muha:

Ya şaka bir tarafa Alperenim ben araba kanusunda çok hassasım inan en ufak birşeyde gece aklıma gelip uykumun bölündüğünü bilirim...Bunun için biraz tebessüm ettirir düşüncesi ile takıldım ..Umarım düşündüğüm gibi omuştur..........

Tabii ki abicim aşkolsun, kızacak değilim ya...

Bu arada dün aracı parkederken sol arka teker üstünü, Çankaya'da sokaklara dikilen devasa babalara sürttüm. Resmen içim cız etti.. Rötüş filan yaptırıcam sanırım. Ufacık biryer ama takıntı yaparım ben..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bayramın birinci günü arabayı çalıştırdım auxtan ses yok. tam komşu arabaya binmiş arabayı incelemiş arabayı beğenmiş bizde havamızı basmışız. ama aux çalışmıyor hissetirmeden uzadım oradan. Allahtan niye teyp çalışmıyor dimedi.. neyse biraz kurcaladım uğraştım sonunda auxu devreye aldım. 2 gün önce de auxta iken birden radyoya geçti radyoda ses yok. uğraştım biraz auxta tesadüfen çalıştırabildim. demek ki bendede aynı sorun baş gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bayramın birinci günü arabayı çalıştırdım auxtan ses yok. tam komşu arabaya binmiş arabayı incelemiş arabayı beğenmiş bizde havamızı basmışız. ama aux çalışmıyor hissetirmeden uzadım oradan. Allahtan niye teyp çalışmıyor dimedi.. neyse biraz kurcaladım uğraştım sonunda auxu devreye aldım. 2 gün önce de auxta iken birden radyoya geçti radyoda ses yok. uğraştım biraz auxta tesadüfen çalıştırabildim. demek ki bendede aynı sorun baş gösteriyor.

hmmm.. bende böyle yavaş yavaş gelişmedi ama, bir anda gitti hepsi.. usb, telefon, bluetooth, sesli komut sistemi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.